2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na wykonywaniu cyklicznej konserwacji oraz przeglądów technicznych elementów systemów i urządzeń alarmowych (ochrony technicznej) w obiektach Urzędu MON w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie cyklicznej konserwacji oraz przeglądów technicznych elementów systemów i urządzeń alarmowych (ochrony technicznej) w obiektach Urzędu MON położonych przy ul. Klonowej 1, ul. Klonowej 2, ul. Klonowej 6, al. Niepodległości 218, ul. Nowowiejskiej 29, ul. Rakowieckiej 2, ul. Rakowieckiej 4A oraz ul. Puławskiej 4A w Warszawie.
Vorherige Bekanntmachung: 93433-2026
Interne Kennung: 2/ZP/26
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50660000 Reparatur und Wartung von militärischen EDV-Systemen, 35121700 Alarmsysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa polegająca na wykonywaniu cyklicznej konserwacji oraz przeglądów technicznych elementów systemów i urządzeń alarmowych (ochrony technicznej) w obiektach Urzędu MON w Warszawie.
Interne Kennung: 2/ZP/26_1