2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw basisschool de KlimOp
Beschreibung: De nieuwbouw van basisschool de KlimOp is een project met een omvang van circa 3660 m² BVO. Het ontwerp van de school is, in nauwe samenwerking met CPOW en de school vervaardigd door BDG Architecten. De nieuwe locatie van de basisschool ligt in het Karekietpark te Purmerend, dat deel uitmaakt van een grootschalige gebiedsontwikkeling. 3.660 m² BVO
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Bouwkundige-, constructieve werken inclusief vaste inrichting
Beschreibung: De nieuwbouw van de basisschool is een project van circa 3660 m² BVO en Het ontwerp van de school is van BDG Architecten. De nieuwe locatie van de basisschool ligt in het Karekietpark te Purmerend, dat deel uitmaakt van een grootschalige gebiedsontwikkeling. 3660m²
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Installatietechnische werkzaamheden bestaande uit W- en E-installaties.
Beschreibung: De nieuwbouw van de basisschool is een project van circa 3660 m² BVO. Het ontwerp van de school is van BDG Architecten. De nieuwe locatie van de basisschool ligt in het Karekietpark te Purmerend, dat deel uitmaakt van een grootschalige gebiedsontwikkeling. 3660m² BVO
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten