2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbioru, transportu i przechowywania zwłok oraz wykonywania sekcji zwłok pacjentów zmarłych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi odbioru, transportu i przechowywania zwłok oraz wykonywania sekcji zwłok pacjentów zmarłych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Przedmiot zamówienia został określony w Formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: BZP.38.382-51.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98370000 Dienstleistungen des Bestattungswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi odbioru, transportu i przechowywania zwłok oraz wykonywania sekcji zwłok pacjentów zmarłych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.
Interne Kennung: Świadczenie usługi odbioru, transportu i przechowywania zwłok oraz wykonywania sekcji zwłok pacjentów zmarłych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.