2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeprowadzenia doradztwa z zakresu tworzenia i funkcjonowania CUS-ów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia doradztwa indywidualnego i/lub grupowego dotyczącego tworzenia i funkcjonowania centrów usług społecznych (CUS) dla jednostek samorządu terytorialnego, które chcą przekształcić się lub utworzyć CUS na swoim terenie oraz dla CUS z województwa warmińsko-mazurskiego, w związku z realizacją projektu „Spójna Polityka Społeczna Warmii i Mazur” dofinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.
Interne Kennung: ZP.272.1.32.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73220000 Beratung im Bereich Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa poprowadzenia doradztwa stacjonarnego w zakresie aspektów prawnych tworzenia i funkcjonowania CUS-ów.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa poprowadzenia doradztwa stacjonarnego i on-line dotyczącego opracowania diagnozy potrzeb i potencjału wspólnoty samorządowej w zakresie usług społecznych, określonej w ustawie z dnia 19 lipca 2019 r. o realizowaniu usług społecznych przez centrum usług społecznych.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa poprowadzenia doradztwa stacjonarnego (indywidualnego i/lub grupowego) z zakresu gotowości pracowników OPS/CUS do utworzenia cus/przekształcenia ops w cus/funkcjonowania cus (m.in. wzmocnienie pracowników i ich gotowości do zmiany).
Interne Kennung: Część III