21796-2026 - Ergebnis
Tschechien – Transport von Stämmen im und aus dem Wald – Uzavření rámcové dohody na dokončené vyvážení dříví na OM na území KRNAP a jeho OP pro rok 2025/2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUzavření rámcové dohody na dokončené vyvážení dříví na OM na území KRNAP a jeho OP pro rok 2025/2026
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je vyvážení dříví na odvozní místo na území Krkonošského národního parku a jeho ochranného pásma jednotlivými vyvážecími prostředky dle požadovaných kategorií. Práce budou prováděny na celém území Krkonošského národního parku a jeho ochranného pásma, tedy na územních pracovištích - ÚP31 Harrachov, ÚP32 Rezek, ÚP33 Špindlerův Mlýn, ÚP34 Černý Důl, ÚP35 Pec pod Sněžkou, ÚP36 Horní Maršov, vše v podrobnostech specifikovaných v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Veřejná zakázka není rozdělena na části, bude uzavřena jedná rámcová dohoda s více účastníky pro celé území Krkonošského národního parku a jeho OP.
Interne Kennung03/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
5. Los
LosLOT-0001