2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vending machines en Break zones binnen de administratieve gebouwen van de Belgische spoorwegen
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht betreft: - Het in concessie stellen van “vending machines” binnen de administratieve gebouwen, de werkplaatsen, de rustlokalen (depots) in de stations van de Belgische spoorwegen…, toegankelijk voor het personeel en eventuele bezoekers. Stationsgebouwen (publiek gedeelte) of openbare locaties zijn NIET inbegrepen in de concessie. - Het beschikbaar stellen van kwalitatieve koffieautomaten in “break zones” voor het personeel van de Belgische spoorwegen. Het bestek voorziet tevens een uitbreiding binnen B-Technics (werkplaatsen). Daarnaast bevat deze opdracht tevens 2 voorwaardelijke gedeelten, met name: - Herplaatsing van het aanbod (Coffee Corners en vending) in het nieuw Infrabel gebouw te Gent (08/2026) - Huidig ongekende uitbreidingen coffee corners
Interne Kennung: PPP1J2-260/5055/2025/010/HR613
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55510000 Dienstleistungen von Kantinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vending machines & Break zones
Interne Kennung: 2025/010/HR613_1