2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering scanvoertuig parkeerhandhaving Purmerend
Beschreibung: De gemeente Purmerend wil een leverancier contracteren voor de levering, op lease basis, van een scanvoertuig inclusief scanapparatuur voor de inzet bij parkeerhandhaving. De opdracht wordt geraamd op € 300.000,- exclusief btw over een periode van 48 maanden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75242100 Dienstleistungen im Bereich öffentliche Ordnung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - Extra scanvoertuig(en) - Uitbreiding geografische regio scanvoertuig - Aanvullende deelnemers overeenkomst - Software of hardware gerelateerd aan de dienstverlening