2182-2024 - Wettbewerb
Polen – Verteilerkästen – Dostawa - modernizacja wraz z montażem na dole kopalni rozdzielni 6kV dla TAURON Wydobycie S.A.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa - modernizacja wraz z montażem na dole kopalni rozdzielni 6kV dla TAURON Wydobycie S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/TWD/07585/2023/229/P/RF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31213100 Verteilerkästen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia: Dostawa - modernizacja wraz z montażem na dole kopalni rozdzielni 6kV dla Zakładu Górniczego Janina.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung: PZP/TWD/07585/2023/229/P/RF część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia: Dostawa – modernizacja wraz z montażem na dole kopalni rozdzielni 6kV dla Zakładu Górniczego Sobieski
Interne Kennung: PZP/TWD/07585/2023/229/P/RF część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia: Dostawa – modernizacja wraz z montażem na dole kopalni rozdzielni 6kV dla Zakładu Górniczego Brzeszcze
Interne Kennung: PZP/TWD/07585/2023/229/P/RF część nr 3