2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicinální a technické plyny
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka medicinálních a technických plynů v lahvích, dodávka kapalného kyslíku do středotlakého zásobníku a poskytování dalších služeb spojených s dopravou plynů na místo určení a ostatních poplatků. Součástí předmětu veřejné zakázky je i nájem potřebného počtu lahví a dovybavení stávajícího středotlakého zásobníku na kapalný kyslík zadavatele o jednu odpařovací stanici s výkonem min. 70 m3/hodinu a nájem mobilního zásobníku na kapalný kyslík medicinální o vodním objemu 600 litrů – POS 600.
Interne Kennung: VZ/2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase, 24110000 Technische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ/1/2026