2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i rozbudowa Repozytorium Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, e-Usług, aplikacji lekarza oraz aplikacji pielęgniarki i położnej w ramach projektu pn. „Poprawa dostępu do usług e-zdrowia oraz cyfryzacja procesów leczenia w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności i zabezpieczenia pełnoprofilowej, wysokospecjalistycznej diagnostyki..
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i rozbudowa Repozytorium Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, e-Usług, aplikacji lekarza oraz aplikacji pielęgniarki i położnej w ramach projektu pn. „Poprawa dostępu do usług e-zdrowia oraz cyfryzacja procesów leczenia w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności i zabezpieczenia pełnoprofilowej, wysokospecjalistycznej diagnostyki i leczenia Pacjentów onkologicznych 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: a) wdrożenia oprogramowania aplikacyjnego; b) udzielenia licencji na oprogramowanie aplikacyjne; c) udzielenia gwarancji.
Vorherige Bekanntmachung: 756560-2025
Interne Kennung: COZL/DZP/ED/3411/PN-141/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung