218302-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa parkingów Park&Ride wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Bączkowskiego oraz ul. Uczniowskiej w miejscowości Kościan.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa parkingów Park&Ride wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Bączkowskiego oraz ul. Uczniowskiej w miejscowości Kościan.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Część I: wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych, niezbędnych uzgodnień i opinii oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych polegających na budowie parkingu Park&Ride wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Bączkowskiego w miejscowości Kościan. Część II: wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych, niezbędnych uzgodnień i opinii oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych polegających na budowie parkingu Park&Ride wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Uczniowskiej w miejscowości Kościan. Zadania realizowane są w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w Dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ odrębnie dla każdej części, przy czym przedmiary robót mają jedynie charakter pomocniczy z uwagi na przyjęte ryczałtowe rozliczenie wynagrodzenia oraz projektach umowy stanowiących załącznik nr 9 do SWZ odrębnie dla każdej części.
Interne KennungBZP.271.1.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSzczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44112100 Schutzunterkünfte, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232310 Bauarbeiten für Fernsprechleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 65000000 Versorgungsunternehmen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 71220000 Architekturentwurf, 71325000 Planung von Fundamenten, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung, 45215500 Öffentliche Toiletten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
TitelBudowa parkingu Park&Ride wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Bączkowskiego w miejscowości Kościan
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w ramach I części zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych, niezbędnych uzgodnień i opinii oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych polegających na budowie parkingu Park&Ride wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Bączkowskiego w miejscowości Kościan. Zadania realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w Dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia dla części I stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, przy czym przedmiar robót ma jedynie charakter pomocniczy z uwagi na przyjęte ryczałtowe rozliczenie wynagrodzenia oraz w projekcie umowy dla części I stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
Interne KennungCzęść I
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelBudowa parkingu Park&Ride wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Uczniowskiej w miejscowości Kościan.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w zakresie części II jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych, niezbędnych uzgodnień i opinii oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych polegających na budowie parkingu Park&Ride wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Uczniowskiej w miejscowości Kościan. Zadania realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w Dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia dla części II stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, przy czym przedmiar robót ma jedynie charakter pomocniczy z uwagi na przyjęte ryczałtowe rozliczenie wynagrodzenia oraz projekcie umowy dla części II stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
Interne KennungCzęść II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44112100 Schutzunterkünfte, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232310 Bauarbeiten für Fernsprechleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 65000000 Versorgungsunternehmen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 71220000 Architekturentwurf, 71325000 Planung von Fundamenten, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation