See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Motorhandschoenen Zomer
Beschreibung: De Opdracht omvat het verwerven van Motorhandschoenen Zomer. Alle eisen die de Politie stelt aan deze Opdracht staan beschreven in het Programma van eisen dat apart te downloaden is via het Aanbestedingsplatform. Scope Tot de scope van de Opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: Motorhandschoenen Zomer; Modificaties van Motorhandschoenen Zomer; Varianten van Motorhandschoenen Zomer. Buiten de scope van de Opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: - Overige handschoenen; - De overige motorkleding en motorhandschoenen Winter en All-season. Omvang Zowel Politie als het Korps Politiediensten Caribisch Nederland is deelnemer bij deze Raamovereenkomst. Hiermee is zowel Politie als het Korps Politiediensten Caribisch Nederland gerechtigd, doch niet verplicht, om op basis van deze Overeenkomst Producten en/of Diensten af te nemen van Opdrachtnemer, ondanks dat Korps Politiediensten Caribisch Nederland deze Overeenkomst niet ondertekent, overeenkomstig de voorwaarden die Politie hierover met Opdrachtnemer overeen is gekomen en zoals deze zijn opgenomen in de Overeenkomst. Omvang Politie: Product Gemiddeld per jaar Verwachte afname eerste 8 jaar Motorhandschoenen Zomer 750 paar 6000 paar Aan genoemde aantallen en/of beschrijvingen met betrekking tot afname en verwachtingen kunnen door u op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Interne Kennung: PU0042
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör, 18424000 Handschuhe
5. Los
Los: LOT-0000