2. Verfahren
Verfahren
Titel: I/14 Rtyně v Podkrkonoší, oprava AB - zjednodušená PD
Beschreibung: Předmětem zakázky je zajištění zpracování zjednodušené projektové dokumentace na stavbu „I/14 Rtyně v Podkrkonoší, oprava AB“, provozní staničení 104,357 – 105,537 dle výsledků diagnostiky, provedení údržby na propustcích v opravovaném úseku, úprava/doplnění nezpevněných krajnic, zajištění odvodnění, revize SDZ, VDZ.
Interne Kennung: 10PU-004216
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001