See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całodobowe usługi transportu sanitarnego dla Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są całodobowe usługi transportu sanitarnego dla Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 – Formularz cenowy oraz Załącznik nr 6 – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: DZ/8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Transport krwi i materiału biologicznego - Knurów
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 – Formularz cenowy oraz Załącznik nr 6 – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Transport sanitarny pacjentów bez opieki medycznej lub z opieką medyczną – sanitariusz - Knurów
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Transport sanitarny pacjentów z opieką medyczną - ratownik medyczny lub pielęgniarka - Knurów
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Transport sanitarny pacjentów z opieką medyczną - zespołem specjalistycznym - Knurów
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V - Transport krwi i materiału biologicznego - Pyskowice
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI - Transport sanitarny pacjentów bez opieki medycznej lub z opieką medyczną – sanitariusz - Pyskowice
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII - Transport sanitarny pacjentów z opieką medyczną - ratownik medyczny lub pielęgniarka - Pyskowice
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII - Transport sanitarny pacjentów z opieką medyczną - zespołem specjalistycznym - Pyskowice
Interne Kennung: Część VIII