218455-2025 - Auftragsänderung
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Hybrid Cloud Services
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHybrid Cloud Services
BeschreibungDe opdracht omvat het leveren van hybrid clouddiensten, consultancydiensten, ondersteuning en begeleiding naar Public en Private Cloud omgevingen, transitie en transformatie diensten en samenwerking met de interne en externe SIAM-leverancier.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe opdracht omvat Hybrid Clouddiensten, consultancydiensten, ondersteuning en begeleiding naar Public en Privat Cloud omgevingen, transitie en transformatiediensten en samenwerking met de interne en externe SIAM-leverancier. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt 132.000.000 EUR exclusief BTW
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlenging overeenkomst.