2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prohlídky ochranných systémů skalního řícení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude provádění prohlídek (hlavních, mimořádných) zajištěných skalních svahů. Podrobně se kontrolují všechny části stavby zajištění skalního svahu: 1. konstrukce kotvení a opláštění skalního svahu, 2. prvky systému lokálního či souborového kotvení, 3. prvky liniové ochrany – ochranné ploty, dynamické bariéry, akumulační prostor, ochranné bariéry, podezdívky, speciální prvky sanace a technická dokumentace provedení stavby, 4. zaznamenávají se defekty, které by mohly způsobit ztrátu funkčnosti, poškození ochranných povlaků a výskyt koroze kovových prvků, 5. pořizuje se fotodokumentace závad a nedostatků. Každý snímek je opatřen datem a časem pořízení včetně popisu závady nebo nedostatku. 6. Ke každé prohlídce bude vypracován protokol, dle normativů ŘSD Nedílnou součástí prohlídky je kontrola oplocení stavby a ostatních bezpečnostních prvků, které jsou specifické v lokalitě zajištění a ohroženému prostoru – pozemní komunikaci.
Interne Kennung: 01CS-000407
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001