2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Hurtowa dostawa oleju napędowego dla Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Radzyniu Podlaskim S.A. w okresie od 1.06.2026 do 30.06.2027 roku.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest hurtowy zakup wraz z dostawą oleju napędowego do zbiorników stacji paliw Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Radzyniu Podlaskim S.A. w ilości 6 000 000 litrów.
Interne Kennung: 1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134000 Gasöle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest hurtowy zakup wraz z dostawą oleju napędowego do zbiorników stacji paliw Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Radzyniu Podlaskim S.A. w ilości 6 000 000 litrów