See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van brandstoffen voor gebouwen en voertuigen
Beschreibung: VOORWERP VAN DEZE LEVERINGEN Brandstoffen voor gebouwen & voertuigen. TOELICHTING Stad en OCMW Maaseik willen een raamovereenkomst sluiten voor de levering van brandstoffen voor gebouwen en voertuigen van Stad en OCMW Maaseik. RAAMOVEREENKOMST De opdracht betreft aldus een raamovereenkomst met één deelnemer en zal gesloten worden met de inschrijver die de economisch meest voordelige regelmatige (rekening houdend met de gunningscriteria) offerte heeft ingediend. Deze overeenkomst heeft het doel gedurende een bepaalde periode de voorwaarden inzake de te plaatsen opdrachten vast te leggen, met name wat betreft de kortingsprijzen en eenheidsprijzen. Er is dus geen totaal bestelbedrag. De bestellingen gebeuren via afzonderlijke afroepen in het kader van onderhavige raamovereenkomst. Het sluiten van een overeenkomst op basis van onderhavig bestek geeft de opdrachtnemer geen exclusiviteitsrecht. Er kunnen gedurende de looptijd van de overeenkomst prestaties, identiek of analoog aan deze beschreven in onderhavig bestek, uitgevoerd worden door andere opdrachtnemers. De opdrachtnemer kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enigerlei (schade)vergoeding. MAXIMALE WAARDE VAN DE OPDRACHT Deze raamovereenkomst heeft een maximale waarde, over de volledige looptijd van de opdracht, van 140.000 euro excl. btw. De aanbestedende overheid wijst de inschrijvers erop dat bij de bepaling van de vermelde maximale waarde niet is uitgegaan van de vermoedelijke hoeveelheden die in de inventaris zijn opgenomen en deze maximale waarde bijgevolg geen indicatie vormt voor het offertebedrag waarmee kan worden ingeschreven. Het betreft daarentegen de maximale waarde van de raamovereenkomst, vastgesteld op basis van de maximaal te bestellen hoeveelheden over alle opdrachten die binnen de raamovereenkomst kunnen worden geplaatst heen. Er worden geen minimale afnames gegarandeerd. Om de omvang van de opdracht te kunnen controleren, zullen de uitgaven binnen de raamovereenkomst worden gemonitord en zullen indien nodig maatregelen worden genomen om te voorkomen dat de maximale waarde van de opdracht zou worden overschreden. De opdracht zal gebeuren op afroep. In het kader van deze opdracht wordt elke bestelling als een afzonderlijke opdracht beschouwd, onafhankelijk van de uitvoering van de overige bestellingen. LOOPTIJD De totale looptijd van deze raamovereenkomst bedraagt 12 maanden. De overeenkomst vangt aan op 1 juni 2024 en zal een definitief einde nemen na 12 maanden op 31 mei 2025 of wanneer de maximale waarde is bereik en dit zonder voorafgaande opzegging door één der partijen. LEVERINGSTERMIJN De aanbestedende overheid specifieert geen leveringstermijn. Bijgevolg moet de leverancier zelf een leveringstermijn voorstellen in zijn offerte (in werkdagen). PLAATS VAN LEVERING Diverse locaties (deze worden verder toegelicht in de technische bepalingen).
Interne Kennung: PPP049-4036/5118/2024/081
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van brandstoffen voor gebouwen en voertuigen
Interne Kennung: 2024/081_1
Haupteinstufung (cpv): 09111300 Fossile Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe