218633-2025 - Wettbewerb
Polen – Spezial-Arbeitskleidung – Dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie środków ochrony indywidualnej dla strażaka Państwowej Straży Pożarnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie środków ochrony indywidualnej dla strażaka Państwowej Straży Pożarnej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie środków ochrony indywidualnej dla strażaka Państwowej Straży Pożarnej, w następującym asortymencie i ilościach: CZĘŚĆ I- Ubrania specjalne ciężkie -120 kpl; CZĘŚĆ II-Ubrania specjalne lekkie-120 kpl; CZĘŚĆ III -Buty strażackie specjalne gumowe z wkładkami -120 par, Wkładki do butów strażackich specjalnych gumowych-100 par; CZĘŚĆ IV-Buty specjalne strażackie skórzane-125 par; CZĘŚĆ V-Rękawice specjalne-120 par; CZĘŚĆ VI-Kominiarki niepalne-120 szt.; CZĘŚĆ VII-Hełmy strażackie-120 szt.; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz informacje dotyczące rozmiarów stanowią załączniki nr 1.1-1.7 do specyfikacji warunków zamówienia; 3.Wykonawca zobowiązany jest do jednoznacznego określenia zaoferowanych w ofercie produktów, charakteryzując je poprzez wskazanie na konkretny wyrób (nazwanie, określenie marki, znaku towarowego lub innych przypisanych wyłącznie temu produktowi cech).; 4.Wymagany okres gwarancji jakości oraz rękojmi: 24 miesiące; 5. Zamawiająca zastrzega sobie możliwość dokonania, na własny koszt kompleksowego badania losowo wybranej próbki towaru z dostawy, celem potwierdzenia parametrów technicznych i jakościowych towaru deklarowanych przez producenta oraz pod względem zgodności z wymaganiami postawionymi w warunkach przetargowych, określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w CNBOP lub innej wybranej przez siebie badawczej jednostce notyfikowanej. W przypadku stwierdzenia niezgodności z wymaganiami w trakcie wykonywanych badań przez jednostkę notyfikowaną Sprzedawca zobowiązany będzie zwrócić Kupującej koszty tych badań; 6. Miejsce realizacji zamówienia - dostawa towaru do siedziby Zamawiającej tj. Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie ul. Sabinowska 62/64; 7. Wymagany termin płatności – 30 dni od daty odbioru przedmiotu umowy potwierdzonego protokołem odbioru faktycznego i doręczenia faktury. Faktura zostanie wystawiona po podpisaniu protokołu odbioru przedmiotu zamówienia; 8.Zamawiająca zastrzega sobie prawo do wymiany rozmiarów do 10% ogólnej ilości towaru nowego i nieużywanego określonego w przedmiocie zamówienia w okresie 14 miesięcy od dnia dokonania odbioru towaru na towar nowy o innym rozmiarze.(nie dotyczy części VII); 9. Przedmiot zamówienia objęty jest stawką podatku od towarów i usług w wysokości 23% zgodnie z Ustawą o podatku od towarów i usług z dnia 11.03.2004 r.; 10. Oferowany do sprzedaży towar winien być nowy i w pierwszym gatunku; 11.Transport, dostawę na miejsce oraz rozładunek zapewnia Wykonawca;
Interne KennungWT.2370.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18410000 Spezialkleidung, 18832000 Spezialschuhe, 18141000 Arbeitshandschuhe, 18443300 Kopfbedeckung, 18444000 Kopfschutzbedeckungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I - Ubrania specjalne ciężkie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie środków ochrony indywidualnej dla strażaka Państwowej Straży Pożarnej w następującym asortymencie i ilościach: Ubrania specjalne ciężkie - 120 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz informacje dotyczące rozmiarów stanowią załączniki nr 1.1 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungWT.2370.8.2025 - Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18410000 Spezialkleidung
LosLOT-0002
TitelCzęść II - Ubrania specjalne lekkie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie środków ochrony indywidualnej dla strażaka Państwowej Straży Pożarnej w następującym asortymencie i ilościach: Ubrania specjalne lekkie - 120 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz informacje dotyczące rozmiarów stanowią załączniki nr 1.2 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungWT.2370.8.2025 - Część II
LosLOT-0003
TitelCzęść III - Buty strażackie specjalne gumowe z wkładkami oraz wkładki do butów strażackich specjalnych gumowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie środków ochrony indywidualnej dla strażaka Państwowej Straży Pożarnej w następującym asortymencie i ilościach: Buty strażackie specjalne gumowe z wkładkami -120 par, wkładki do butów strażackich specjalnych gumowych-100 par. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz informacje dotyczące rozmiarów stanowią załączniki nr 1.3 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungWT.2370.8.2025 - Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe
LosLOT-0004
TitelCzęść IV - Buty specjalne strażackie skórzane
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie środków ochrony indywidualnej dla strażaka Państwowej Straży Pożarnej w następującym asortymencie i ilościach: Buty specjalne strażackie skórzane-125par. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz informacje dotyczące rozmiarów stanowią załączniki nr 1.4 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungWT.2370.8.2025 - Część IV
LosLOT-0005
TitelCzęść V - Rękawice specjalne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie środków ochrony indywidualnej dla strażaka Państwowej Straży Pożarnej w następującym asortymencie i ilościach: Rękawice specjalne - 120 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz informacje dotyczące rozmiarów stanowią załączniki nr 1.5 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungWT.2370.8.2025 - Część V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18141000 Arbeitshandschuhe
LosLOT-0006
TitelCzęść VI - Kominiarki niepalne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie środków ochrony indywidualnej dla strażaka Państwowej Straży Pożarnej w następującym asortymencie i ilościach: Kominiarki niepalne 120szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz informacje dotyczące rozmiarów stanowią załączniki nr 1.6 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungWT.2370.8.2025 - Część VI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18443300 Kopfbedeckung, 18444000 Kopfschutzbedeckungen
Menge120 Stück
LosLOT-0007
TitelCzęść VII- Hełmy strażackie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie środków ochrony indywidualnej dla strażaka Państwowej Straży Pożarnej w następującym asortymencie i ilościach: Hełmy strażackie - 120szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz informacje dotyczące rozmiarów stanowią załączniki nr 1.7 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungWT.2370.8.2025 - Część VII