2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu pn. „Rozwój opieki długoterminowej w Szpitalu Murcki Sp. z o.o. poprzez modernizację Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego”
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach projektu pn. „Rozwój opieki długoterminowej w Szpitalu Murcki Sp. z o.o. poprzez modernizację Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym” – umowa nr KPOD.07.08-IP.10-0116/24/KPO/1756/2025/134, szczegółowo określony w formularzu ofertowym (zał. nr 1 do SWZ) i OPZ (zał. nr 2 do SWZ), na warunkach określonych w SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy – (zał. nr 8 do SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, skraca termin składania ofert do 15 dni ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia. Konieczność ta wynika z obiektywnych uwarunkowań w ramach projektu pn. „Rozwój opieki długoterminowej w Szpitalu Murcki Sp. z o.o. poprzez modernizację Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym” – umowa nr KPOD.07.08-IP.10-0116/24/KPO/1756/2025/134. Narzucony przez Instytucję Finansującą termin realizacji dostaw upływa w dniu 30.06.2026 r. i w chwili obecnej nie przewiduje się możliwości jego przedłużenia. Opóźnienie w wyłonieniu wykonawcy i realizacji przedmiotu zamówienia, wynikające z zachowania standardowego terminu składania ofert, wiązałoby się z narzuceniem na Wykonawców terminów dostaw niemożliwych do zrealizowania zamówienia, co wykluczyłoby terminowe rozliczenie dotacji i naraziło Zamawiającego na utratę znacznych środków finansowych. Powyższe okoliczności mają charakter zewnętrzny i są niezależne od woli Zamawiającego, a skrócenie terminu jest niezbędne dla zapewnienia ciągłości finansowania inwestycji przy jednoczesnym zachowaniu za-sad uczciwej konkurencji.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 39711130 Kühlschränke, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192150 Therapie-Betten, 33193120 Rollstühle, 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung, 33157810 Sauerstofftherapieanlage, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 33158400 Anlage für mechanische Therapie, 33192200 Medizinische Tische, 37440000 Fitnessgeräte, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 34912100 Kindersportwagen, 34911100 Handwagen, 33949000 Behälter für den Leichentransport, 33940000 Geräte und Zubehör für den Transport und die Aufbewahrung von Kadavern, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192130 Motorisierte Betten, 33192100 Medizinische Betten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Łóżko wielofunkcyjne (elektryczne)
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 1 Łóżko wielofunkcyjne (elektryczne)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33192130 Motorisierte Betten, 33192100 Medizinische Betten, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie uwzględnia się
Los: LOT-0002
Titel: Łóżko szpitalne rehabilitacyjne
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 2 Łóżko szpitalne rehabilitacyjne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33192100 Medizinische Betten, 33192130 Motorisierte Betten, 33192150 Therapie-Betten, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0003
Titel: Szafka i stolik przyłóżkowy
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 3 Szafka i stolik przyłóżkowy
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Los: LOT-0004
Titel: Sprzęty medyczne różne
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 4 Sprzęty medyczne różne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33940000 Geräte und Zubehör für den Transport und die Aufbewahrung von Kadavern, 33949000 Behälter für den Leichentransport, 34911100 Handwagen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 34912100 Kindersportwagen, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 37440000 Fitnessgeräte, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0005
Titel: Mobilny robot rehabilitacyjny kończyn dolnych
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 5 Mobilny robot rehabilitacyjny kończyn dolnych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 37440000 Fitnessgeräte
Los: LOT-0006
Titel: Kozetka do robota rehabilitacyjnego i stół rehabilitacyjny
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 6 Kozetka do robota rehabilitacyjnego i stół rehabilitacyjny
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 37440000 Fitnessgeräte, 33158400 Anlage für mechanische Therapie, 33192200 Medizinische Tische, 33192150 Therapie-Betten
Los: LOT-0007
Titel: Bieżnia rehabilitacyjna do nauki chodu z drukarką
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 7 Bieżnia rehabilitacyjna do nauki chodu z drukarką
Los: LOT-0008
Titel: System dynamicznego odciążania
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 8 System dynamicznego odciążania
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 37440000 Fitnessgeräte, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte
Los: LOT-0009
Titel: Urządzenie do ćwiczeń w podwieszeniu mocowane do sufitu
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 9 Urządzenie do ćwiczeń w podwieszeniu mocowane do sufitu
Los: LOT-0010
Titel: Rotor rehabilitacyjny elektryczny
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 10 Rotor rehabilitacyjny elektryczny
Los: LOT-0011
Titel: Urządzenie do terapii skojarzonej
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 11 Urządzenie do terapii skojarzonej
Los: LOT-0012
Titel: Aparat do terapii uciskowej (drenaż limfatyczny)
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 12 Aparat do terapii uciskowej (drenaż limfatyczny)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 33158400 Anlage für mechanische Therapie
Los: LOT-0013
Titel: Lampa sollux statywowa
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 13 Lampa sollux statywowa
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
Los: LOT-0014
Titel: Stół wielofunkcyjny dwunastourządzeniowy do ćwiczeń manualnych ręki
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ- Pakiet 14 Stół wielofunkcyjny dwunastourządzeniowy do ćwiczeń manualnych ręki
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192200 Medizinische Tische, 33158400 Anlage für mechanische Therapie, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 37440000 Fitnessgeräte
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 Koncentrator tlenu
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 15 Koncentrator tlenu
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157810 Sauerstofftherapieanlage
Los: LOT-0016
Titel: Macerator do pieluch
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 16 Macerator do pieluch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung, 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0017
Titel: Myjnia dezynfektor
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 17 Myjnia dezynfektor
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Los: LOT-0018
Titel: Zintegrowany system do higieny ciała
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 18 Zintegrowany system do higieny ciała
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge
Los: LOT-0019
Titel: Chłodziarka farmaceutyczna podblatowa z wyświetlaczem
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 19 Chłodziarka farmaceutyczna podblatowa z wyświetlaczem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711130 Kühlschränke, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0020
Titel: Szafa na leki przeszklona
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 20 Szafa na leki przeszklona
Los: LOT-0021
Titel: Zestaw urządzeń do rehabilitacji z biofeedbackiem
Beschreibung: zgodnie z OPZ zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 21 Zestaw urządzeń do rehabilitacji z biofeedbackiem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 37440000 Fitnessgeräte, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin