2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky elektrické energie pro statutární město Ostrava a městské organizace
Beschreibung: Předmětem DNS je fyzická dodávka elektřiny do odběrných míst Zadavatele a jednotlivých pověřujících zadavatelů v režimu smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny s přenesením odpovědnosti za odchylku ve smyslu ust. § 50 energetického zákona a vyhlášky č. 408/2015 Sb., o Pravidlech trhu s elektřinou, ve znění pozdějších předpisů, a dalších prováděcích vyhlášek k energetickému zákonu. Součástí předmětu plnění bude též výkup elektřiny pocházející z výroben elektřiny z obnovitelných zdrojů energie, může se jednat např. o fotovoltaické elektrárny, kogenerační jednotky a další. Předmětem DNS, resp. jednotlivých výzev, je též zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb. DNS je v souladu s § 139 odst. 4 písm. b) ZZVZ rozdělen do tří níže uvedených kategorií: a. Kategorie č. 1: Dodávka elektřiny – nízké napětí b. Kategorie č. 2: Dodávka elektřiny – vysoké napětí c. Kategorie č. 3: Dodávka a výkup elektřiny – odběrná místa s instalovanou výrobnou elektřiny z OZE Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek bude vždy vymezen v dílčí výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 odst. 1 ZZVZ.
Interne Kennung: 51/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o zavedení dynamického nákupního systému dle § 138 ZZVZ, ve kterém Zadavatel postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie č. 1: Dodávka elektřiny – nízké napětí
Beschreibung: Předmětem kategorie č. 1 je dodávka elektřiny v nízkém napětí do odběrných míst Zadavatele a jednotlivých pověřujících zadavatelů v režimu smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny s přenesením odpovědnosti za odchylku ve smyslu ust. § 50 energetického zákona a vyhlášky č. 408/2015 Sb., o Pravidlech trhu s elektřinou, ve znění pozdějších předpisů, a dalších prováděcích vyhlášek k energetickému zákonu. Předmětem DNS, resp. jednotlivých výzev, je též zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb.
Interne Kennung: 51/2026 (1)
Los: LOT-0003
Titel: Kategorie č. 3: Dodávka a výkup elektřiny – odběrná místa s instalovanou výrobnou elektřiny z OZE
Beschreibung: Předmětem kategorie č. 3 je dodávka elektřiny do odběrných míst Zadavatele a jednotlivých pověřujících zadavatelů v režimu smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny s přenesením odpovědnosti za odchylku ve smyslu ust. § 50 energetického zákona a vyhlášky č. 408/2015 Sb., o Pravidlech trhu s elektřinou, ve znění pozdějších předpisů, a dalších prováděcích vyhlášek k energetickému zákonu. Předmětem DNS, resp. jednotlivých výzev, je též zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb. Součástí předmětu plnění bude též výkup elektřiny pocházející z výroben elektřiny z obnovitelných zdrojů energie, může se jednat např. o fotovoltaické elektrárny, kogenerační jednotky a další.
Interne Kennung: 51/2026 (3)
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie č. 2: Dodávka elektřiny – vysoké napětí
Beschreibung: Předmětem kategorie č. 2 je dodávka elektřiny ve vysokém napětí do odběrných míst Zadavatele a jednotlivých pověřujících zadavatelů v režimu smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny s přenesením odpovědnosti za odchylku ve smyslu ust. § 50 energetického zákona a vyhlášky č. 408/2015 Sb., o Pravidlech trhu s elektřinou, ve znění pozdějších předpisů, a dalších prováděcích vyhlášek k energetickému zákonu. Předmětem DNS, resp. jednotlivých výzev, je též zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb.
Interne Kennung: 51/2026 (2)