See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie stacjonarnych usług telekomunikacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie stacjonarnych usług telekomunikacyjnych na rzecz Zamawiającego w jego siedzibie – budynku przy ul. Świętokrzyskiej 12 w Warszawie, zgodnie z wymaganiami technicznymi i funkcjonalnościami sformułowanymi w Załączniku nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy (zwanych dalej „PPU”) – Opis przedmiotu zamówienia „Wymagania techniczne i funkcjonalności przedmiotu zamówienia”. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia wraz z warunkami świadczenia usługi został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do PPU. 3. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w PPU stanowiących Załącznik nr H do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 717139-2025
Interne Kennung: C/453/25/BLG/B
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück