See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przebudowy, remontu i rozbudowy Szkoły Podstawowej Nr 66 wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu, przy ul. Przepiórki 16/18 w Warszawie
Beschreibung: W związku z ograniczeniem liczby znaków, pełny tytuł postępowania: Wykonanie przebudowy, remontu i rozbudowy Szkoły Podstawowej Nr 66 wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu, budową boiska zewnętrznego wraz z budową i przebudową ciągów pieszo- jezdnych oraz przebudową istniejącej wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej, wodnej, kanalizacji sanitarnej, deszczowej, elektrycznej i teletechnicznej przy ul. Przepiórki 16/18 w Warszawie 1. Przedmiot zamówienia . 1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Wykonanie przebudowy, remont i rozbudowa Szkoły Podstawowej Nr 66 wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu, budową boiska zewnętrznego wraz budową i przebudową ciągów pieszo-jezdnych oraz przebudową istniejącej wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej, wodnej, kanalizacji sanitarnej, deszczowej, elektrycznej i teletechnicznej przy ul. Przepiórki 16/18 w Warszawie. 1.2. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje modernizację i rozbudowę szkoły podstawowej nr 66 przy ul. Przepiórki16/18 w Warszawie tj. przebudowę, rozbudowę, remont wraz niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu w tym: budowa zewnętrznego boiska, budowa i przebudowa ciągów pieszo-jezdnych, przebudowa istniejących instalacji wewnętrznych i zewnętrznych, instalacji gazowej, wodnej, elektrycznej i teletechnicznej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej. 1.2.1. Szczegółowy zakres rzeczowy Przedmiotu Umowy określa projekt budowlany wykonawczy stanowiący Załącznik nr 2 oraz Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiąca załącznik nr 3 do niniejszej Umowy. 1.2.2. Zadanie inwestycyjne jest podzielone na trzy etapy: a) Etap 1. Budowa nowego skrzydła szkoły z łącznikami umożliwiającymi komunikację z istniejącym budynkiem szkoły i zagospodarowaniem terenu oznaczonym w projekcie budowlanym kolorem zielonym (B1). b) Etap 2. Prace remontowo-modernizacyjne w budynku frontowym stojącym równolegle do ul. Przepiórki polegające na przystosowaniu sanitariatów i pomieszczeń do współczesnych przepisów i warunków technicznych (projekt budowlany - kolor czerwony B3). Uwaga: Wszystkie prace remontowe w istniejącym budynku szkoły muszą być wykonane w czasie przerwy wakacyjnej. Wykonawca zabezpieczy odpowiednią ilość pracowników w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej do wykonania prac w powyższym czasie. c) Etap 3. Modernizacja, przebudowa i rozbudowa istniejącego niższego skrzydła szkoły polegająca na dostosowaniu obiektu do współczesnych potrzeb (projekt budowlany - kolor niebieski B2).
Interne Kennung: PN 36/2022
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42416100 Aufzüge, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45262520 Mauerarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331210 Installation von Lüftungsanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: W związku z ograniczeniem liczby znaków, pełny tytuł postępowania: Wykonanie przebudowy, remontu i rozbudowy Szkoły Podstawowej Nr 66 wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu, budową boiska zewnętrznego wraz z budową i przebudową ciągów pieszo-jezdnych oraz przebudową istniejącej wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej, wodnej, kanalizacji sanitarnej, deszczowej, elektrycznej i teletechnicznej przy ul. Przepiórki 16/18 w Warszawie. 1. Przedmiot zamówienia . 1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Wykonanie przebudowy, remont i rozbudowa Szkoły Podstawowej Nr 66 wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu, budową boiska zewnętrznego wraz budową i przebudową ciągów pieszo-jezdnych oraz przebudową istniejącej wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej, wodnej, kanalizacji sanitarnej, deszczowej, elektrycznej i teletechnicznej przy ul. Przepiórki 16/18 w Warszawie. 1.2. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje modernizację i rozbudowę szkoły podstawowej nr 66 przy ul. Przepiórki16/18 w Warszawie tj. przebudowę, rozbudowę, remont wraz niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu w tym: budowa zewnętrznego boiska, budowa i przebudowa ciągów pieszo-jezdnych, przebudowa istniejących instalacji wewnętrznych i zewnętrznych, instalacji gazowej, wodnej, elektrycznej i teletechnicznej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej. 1.2.1. Szczegółowy zakres rzeczowy Przedmiotu Umowy określa projekt budowlany wykonawczy stanowiący Załącznik nr 2 oraz Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiąca załącznik nr 3 do niniejszej Umowy. 1.2.2. Zadanie inwestycyjne jest podzielone na trzy etapy: a) Etap 1. Budowa nowego skrzydła szkoły z łącznikami umożliwiającymi komunikację z istniejącym budynkiem szkoły i zagospodarowaniem terenu oznaczonym w projekcie budowlanym kolorem zielonym (B1). b) Etap 2. Prace remontowo-modernizacyjne w budynku frontowym stojącym równolegle do ul. Przepiórki polegające na przystosowaniu sanitariatów i pomieszczeń do współczesnych przepisów i warunków technicznych (projekt budowlany - kolor czerwony B3). Uwaga: Wszystkie prace remontowe w istniejącym budynku szkoły muszą być wykonane w czasie przerwy wakacyjnej. Wykonawca zabezpieczy odpowiednią ilość pracowników w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej do wykonania prac w powyższym czasie. c) Etap 3. Modernizacja, przebudowa i rozbudowa istniejącego niższego skrzydła szkoły polegająca na dostosowaniu obiektu do współczesnych potrzeb (projekt budowlany - kolor niebieski B2).