21882-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Sicherheitssoftwarepaket – Perimetrový a interní firewall
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPerimetrový a interní firewall
BeschreibungPlná implementace firewallů s funkcionalitami NGFW (Next Generation Firewall), zahrnujícími komponenty jako firewall (FW), intrusion prevention system (IPS), aplikační kontrolu (APCL), filtrování URL (URLF), uživatelské VPN a IPsec, vše dle specifikace a podmínek uvedených v zadávací dokumentaci.
Interne KennungVZ/2025/4/03/O
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensnadlimitní veřejná zakázka zadaná v otevřeném řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel nestanovuje žádné vyhrazené změny závazku.