2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor het huren en onderhouden van MFP’s en het leveren van software en supplies.
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is de behoefte aan printen, kopiëren en scannen via de MFP’s (Multi Functionele Printers) van de Aanbestedende dienst optimaal in te vullen ter ondersteuning van het geven van excellent onderwijs. De Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese Aanbesteding volgens een openbare procedure. Deze aanbesteding zal moeten leiden tot een zoveel mogelijk uniforme dienstverlening, prijsstelling, expiratiedatum en voorwaarden voor de Aanbestedende dienst. Het doel is om voor de Aanbestedende dienst één raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van 60 maanden, met de mogelijkheid tot verlenging met tweemaal 12 maanden. Geraamde omvang van levering: in het prijzenblad formulier C treft Opdrachtnemer de geraamde omvang aan.
Interne Kennung: SOV24MFP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30121300 Reproduktionsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30232110 Laserdrucker, 48773000 Softwarepaket mit Druckdienstprogrammen, 50313000 Wartung und Reparatur von Reprografiegeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30232110 Laserdrucker, 48773000 Softwarepaket mit Druckdienstprogrammen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In de optiejaren wil de Aanbestedende dienst beschikken over de mogelijkheid om de raamovereenkomst geheel of gedeeltelijk te verlengen onder gelijkblijvende voorwaarden, dit is echter geheel afhankelijk van de organisatorische en ontwikkelingen inzake en de technische staat van de MFP’s.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: SOV24MFP
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30121300 Reproductiemachines
Aanvullende classificatie (cpv): 30125110 Toner voor laserprinters/faxapparaten, 30232110 Laserprinters, 48773000 Printersoftware-faciliteiten, 50313000 Onderhoud en reparatie van reprografische machines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 30125110 Toner voor laserprinters/faxapparaten, 30232110 Laserprinters, 48773000 Printersoftware-faciliteiten
Opties: