See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa łańcuchów ogniwowych górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 287-1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa łańcuchów ogniwowych górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 287-1 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 355936-2025
Vorherige Bekanntmachung: 654666-2025
Interne Kennung: Postępowanie nr 702501370
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44540000 Ketten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa nr 702504243
Beschreibung: umowa z Wykonawcą GLOB Chain Sp. z o.o. w zakresie zadania nr 2
Los: LOT-0002
Titel: Umowa nr 702504244
Beschreibung: umowa z Wykonawcą WIMAR Wieczorek Sp. J. w zakresie zadania nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Umowa nr 702504245
Beschreibung: umowa z Wykonawcą Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. w zakresie zadania nr 3-6, 8-10, 12, 14 oraz 15
Los: LOT-0004
Titel: Umowa nr 702504246
Beschreibung: umowa z Wykonawcą UniFerro Sp. z o.o. w zakresie zadania nr 7 oraz 11
Interne Kennung: 702504246