2. Verfahren
Verfahren
Titel: Exploitatiebeheersysteem ter ondersteuning van zwembaden
Beschreibung: De opdracht betreft de aanschaf van een exploitatiebeheersysteem voor de drie gemeentelijke zwembaden Aquarena, het Neptunusbad en de Slagen. De gemeente Emmen heeft als doel een overeenkomst te sluiten met één partij die kan voorzien in één integrale softwareoplossing ter ondersteuning van de processen van de zwembaden inclusief de bijbehorende en benodigde hardware. De gemeente Emmen wenst een systeem aan te schaffen dat voldoet aan de huidige wensen, maar tijdens de contractperiode ook meegroeit met toekomstige ontwikkelingen in de zwembadbranche. De geraamde waarde van de opdracht is € 250.000,00.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48421000 Softwarepaket für das Facility-Management
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft de aanschaf van een exploitatiebeheersysteem voor de drie gemeentelijke zwembaden Aquarena, het Neptunusbad en de Slagen. De gemeente Emmen heeft als doel een overeenkomst te sluiten met één partij die kan voorzien in één integrale softwareoplossing ter ondersteuning van de processen van de zwembaden inclusief de bijbehorende en benodigde hardware. De gemeente Emmen wenst een systeem aan te schaffen dat voldoet aan de huidige wensen, maar tijdens de contractperiode ook meegroeit met toekomstige ontwikkelingen in de zwembadbranche.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging overeenkomst