219013-2025 - Wettbewerb
Polen – Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse – Dostawy do kopalń JSW S.A. spoiw mineralno-cementowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy do kopalń JSW S.A. spoiw mineralno-cementowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung638363-2024
Interne Kennung18/PM/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrens2024/S 206-638363
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1- Dostawa spoiwa mineralno-cementowego do doraźnego wypełniania pustek w górotworze w ilości 880 t
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung18/PM/25 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24911200 Kleber
LosLOT-0002
TitelZadanie 2- Dostawa spoiwa mineralno-cementowego do trwałego wypełniania pustek w górotworze oraz do budowy tam przeciwwybuchowych w ilości 5 556 t
Interne Kennung18/PM/25 - Zadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3- Dostawa spoiwa mineralno-cementowego do wykonywania tam izolacyjnych przeciwwybuchowych w ilości 1 711 t
Interne Kennung18/PM/25 - Zadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4- Dostawa spoiwa mineralno - cementowego do sklejania górotworu w ilości 149 t
Interne Kennung18/PM/25 - Zadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5- Dostawa spoiwa mineralno-cementowego o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych do sklejania górotworu węglowego w ilości 42 t
Interne Kennung18/PM/25 - Zadanie 5