2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwprojectmanagement Nieuwbouw & verduurzaming Campus Sevenwolden/Kiim in Heerenveen
Beschreibung: Onderwijs Groep Midden Friesland, OGMF, nodigt u uit om deel te nemen aan deze niet-openbare Europese aanbesteding voor de nieuwbouw (uitbreiding) van Campus Sevenwolden Heerenveen t.b.v. het onderwijs van KiiM en de bovenbouw, inclusief 2 gymzalen, én de verduurzaming van het bestaande gebouw van Campus Sevenwolden. OGMF is op zoek naar een marktpartij voor het bouwprojectmanagement vanaf de (technisch) PvE / definitiefase tot en met de oplevering, ingebruikname en nazorg voor het project met als doel een toekomstbestendige campus te realiseren. ca. 8300m2
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1