219043-2026 - Ergebnis
Polen – Landwirtschaftsmaschinen – „Dostawa wyposażenia na potrzeby ZSCKR w Mieczysławowie”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa wyposażenia na potrzeby ZSCKR w Mieczysławowie”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Dostawa wyposażenia na potrzeby ZSCKR w Mieczysławowie”. Realizacja przedsięwzięcia w ramach części inwestycji planu rozwojowego A 1.4.1. Inwestycje na rzecz dywersyfikacji i skracania łańcucha dostaw produktów rolnych i spożywczych oraz budowy odporności podmiotów uczestniczących w łańcuchu” w obszarze: Wsparcie dla szkół rolniczych w zakresie unowocześnienia bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0. 2. Ze względu na obszerny opis - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły dostaw, zawarte są w załączniku Nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej zwany „OPZ”) w podziale na dwie części zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu i urządzeń rolniczych, specjalistycznego oprogramowania, w szczególności w skład dostawy wchodzi: 2.1. Część Nr 1: ciągnik rolniczy z systemem automatycznego prowadzenia – 1 szt., rozsiewacz nawozów – 1 szt., siewnik punktowy z nawożeniem – 1 szt., ciągnik kompaktowy z systemem automatycznego prowadzenia – 1 szt., dron rozpoznawczy – 1 szt., dron wykonawczy – 1 szt., pielnik z prowadzeniem automatycznym – 1 szt., Stacja Bazowa sygnału RTK wraz z montażem – 1 szt., 5 letnia licencja do platformy z mapami biomasy i nawożenia azotowego w celu pozyskiwania map zasobności i tworzenia map aplikacyjnych – 1 szt., Wieczysta edukacyjna licencja oprogramowania do drona rozpoznawczego – 1 szt. 2.2. Część Nr 2: Czujnik podczerwieni do pomiarów zawartości składników odżywczych w zbożach i kiszonce z kukurydzy – 1 szt., Próbnik glebowy z mapowaniem pola głębokość poboru do 30 cm z montażem – 1 szt., Stacja Pogodowa wraz z montażem i uruchomieniem – 1 szt., 3 letnie licencje na: prognozę pogody i planowanie pracy, przewidywanie plonu, modele chorobowe dla czterech upraw, do stacji pogodowej – 1 szt. KOD CPV: 16000000-5 Maszyny rolnicze, 16700000-2 – Ciągniki, 16130000-5 Siewniki, sadzarki lub maszyny lub przesadzania, 16141000-5 rozsiewacze nawozów, 34711200-6 Bezzałogowe statki powietrzne, 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy, 34933000-6 - Sprzęt nawigacyjny, 38112100-4 Globalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne) 38410000-2 Przyrządy pomiarowe, 38200000 - Przyrządy geologiczne i geofizyczne, w ilościach i parametrach szczegółowo określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu, oprogramowania, wniesienie do pomieszczeń, ustawienie, uruchomienie oraz sprawdzenie poprawności działania. Dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (o ile są wymagane), legitymować się stosownymi dokumentami, o których mowa w SWZ, musi być objęty co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, określonym w załączniku Nr 2 do SWZ dla danej Części zamówienia. 2. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY w szczególności Załącznik Nr 2 do SWZ „Parametry techniczne” uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. Brak złożenia załącznika Nr 2 do SWZ stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania.
Vorherige Bekanntmachung71138-2026
Interne KennungZP.271.5/25.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 16141000 Düngemittelstreuer, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 34933000 Navigationsausrüstung, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść Nr 1 - „Dostawa wyposażenia na potrzeby ZSCKR w Mieczysławowie”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Dostawa wyposażenia na potrzeby ZSCKR w Mieczysławowie”. Realizacja przedsięwzięcia w ramach części inwestycji planu rozwojowego A 1.4.1. Inwestycje na rzecz dywersyfikacji i skracania łańcucha dostaw produktów rolnych i spożywczych oraz budowy odporności podmiotów uczestniczących w łańcuchu” w obszarze: Wsparcie dla szkół rolniczych w zakresie unowocześnienia bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0. 2. Ze względu na obszerny opis - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły dostaw, zawarte są w załączniku Nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej zwany „OPZ”) w podziale na dwie części zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu i urządzeń rolniczych, specjalistycznego oprogramowania, w szczególności w skład dostawy wchodzi: 2.1. Część Nr 1: ciągnik rolniczy z systemem automatycznego prowadzenia – 1 szt., rozsiewacz nawozów – 1 szt., siewnik punktowy z nawożeniem – 1 szt., ciągnik kompaktowy z systemem automatycznego prowadzenia – 1 szt., dron rozpoznawczy – 1 szt., dron wykonawczy – 1 szt., pielnik z prowadzeniem automatycznym – 1 szt., Stacja Bazowa sygnału RTK wraz z montażem – 1 szt., 5 letnia licencja do platformy z mapami biomasy i nawożenia azotowego w celu pozyskiwania map zasobności i tworzenia map aplikacyjnych – 1 szt., Wieczysta edukacyjna licencja oprogramowania do drona rozpoznawczego – 1 szt. 2.2. Część Nr 2: Czujnik podczerwieni do pomiarów zawartości składników odżywczych w zbożach i kiszonce z kukurydzy – 1 szt., Próbnik glebowy z mapowaniem pola głębokość poboru do 30 cm z montażem – 1 szt., Stacja Pogodowa wraz z montażem i uruchomieniem – 1 szt., 3 letnie licencje na: prognozę pogody i planowanie pracy, przewidywanie plonu, modele chorobowe dla czterech upraw, do stacji pogodowej – 1 szt. KOD CPV: 16000000-5 Maszyny rolnicze, 16700000-2 – Ciągniki, 16130000-5 Siewniki, sadzarki lub maszyny lub przesadzania, 16141000-5 rozsiewacze nawozów, 34711200-6 Bezzałogowe statki powietrzne, 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy, 34933000-6 - Sprzęt nawigacyjny, 38112100-4 Globalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne), w ilościach i parametrach szczegółowo określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu, oprogramowania, wniesienie do pomieszczeń, ustawienie, uruchomienie oraz sprawdzenie poprawności działania. Dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (o ile są wymagane), legitymować się stosownymi dokumentami, o których mowa w SWZ, musi być objęty co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, określonym w załączniku Nr 2 do SWZ dla danej Części zamówienia. 2. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY w szczególności Załącznik Nr 2 do SWZ „Parametry techniczne” uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. Brak złożenia załącznika Nr 2 do SWZ stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16141000 Düngemittelstreuer, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 34933000 Navigationsausrüstung, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - „Dostawa wyposażenia na potrzeby ZSCKR w Mieczysławowie”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Dostawa wyposażenia na potrzeby ZSCKR w Mieczysławowie”. Realizacja przedsięwzięcia w ramach części inwestycji planu rozwojowego A 1.4.1. Inwestycje na rzecz dywersyfikacji i skracania łańcucha dostaw produktów rolnych i spożywczych oraz budowy odporności podmiotów uczestniczących w łańcuchu” w obszarze: Wsparcie dla szkół rolniczych w zakresie unowocześnienia bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0. 2. Ze względu na obszerny opis - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły dostaw, zawarte są w załączniku Nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej zwany „OPZ”) w podziale na dwie części zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu i urządzeń rolniczych, specjalistycznego oprogramowania, w szczególności w skład dostawy wchodzi: 2.1. Część Nr 1: ciągnik rolniczy z systemem automatycznego prowadzenia – 1 szt., rozsiewacz nawozów – 1 szt., siewnik punktowy z nawożeniem – 1 szt., ciągnik kompaktowy z systemem automatycznego prowadzenia – 1 szt., dron rozpoznawczy – 1 szt., dron wykonawczy – 1 szt., pielnik z prowadzeniem automatycznym – 1 szt., Stacja Bazowa sygnału RTK wraz z montażem – 1 szt., 5 letnia licencja do platformy z mapami biomasy i nawożenia azotowego w celu pozyskiwania map zasobności i tworzenia map aplikacyjnych – 1 szt., Wieczysta edukacyjna licencja oprogramowania do drona rozpoznawczego – 1 szt. 2.2. Część Nr 2: Czujnik podczerwieni do pomiarów zawartości składników odżywczych w zbożach i kiszonce z kukurydzy – 1 szt., Próbnik glebowy z mapowaniem pola głębokość poboru do 30 cm z montażem – 1 szt., Stacja Pogodowa wraz z montażem i uruchomieniem – 1 szt., 3 letnie licencje na: prognozę pogody i planowanie pracy, przewidywanie plonu, modele chorobowe dla czterech upraw, do stacji pogodowej – 1 szt. KOD CPV: 16000000-5 Maszyny rolnicze, 16700000-2 – Ciągniki, 16130000-5 Siewniki, sadzarki lub maszyny lub przesadzania, 16141000-5 rozsiewacze nawozów, 34711200-6 Bezzałogowe statki powietrzne, 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy, 34933000-6 - Sprzęt nawigacyjny, 38112100-4 Globalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne) 38410000-2 Przyrządy pomiarowe, 38200000 - Przyrządy geologiczne i geofizyczne, w ilościach i parametrach szczegółowo określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu, oprogramowania, wniesienie do pomieszczeń, ustawienie, uruchomienie oraz sprawdzenie poprawności działania. Dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (o ile są wymagane), legitymować się stosownymi dokumentami, o których mowa w SWZ, musi być objęty co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, określonym w załączniku Nr 2 do SWZ dla danej Części zamówienia. 2. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY w szczególności Załącznik Nr 2 do SWZ „Parametry techniczne” uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. Brak złożenia załącznika Nr 2 do SWZ stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38200000 Geologische und geophysikalische Instrumente