219044-2025 - Ergebnis
Tschechien – Labordienste – Provádění kontrolních zkoušek objednatele/správce stavby na stavbách ŘSD
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění kontrolních zkoušek objednatele/správce stavby na stavbách ŘSD
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude provádění kontrolních zkoušek objednatele/správce stavby v rámci systému kontroly kvality prováděných prací na stavbách dálnic nebo silnic I. třídy realizovaných Ředitelstvím silnic a dálnic ČR ve smyslu čl. 1.6.1 Technických kvalitativních podmínek staveb pozemních komunikací, kapitola 1 a dále v souladu s Metodickým pokynem systému jakosti v oboru pozemních komunikací, část II/3. Kontrolní zkoušky budou zaměřené zejména na zkoušky zemin, kameniva, betonů, malt, systémů pro opravy a ochranu betonových povrchů, asfaltových směsí, vozovek a pečetících a izolačních vrstev.
Vorherige Bekanntmachung556823-2022
Interne Kennung01KV-002500
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
5. Los
LosLOT-0001