See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cykliczne dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku dla Lubuskiego Centrum Ortopedii im. dr. Lecha Wierusza sp. z o. o.
Beschreibung: Dostawa materiałów jednorazowego użytku w okresie 12 miesięcy w ilościach określonych w formularzu cenowym - załacznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 639917-2025
Interne Kennung: ZP.PN.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141310 Spritzen, 33141640 Dränvorrichtungen, 33171110 Anästhesiemasken, 33141420 Operationshandschuhe, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 18424300 Einweghandschuhe, 33141119 Kompressen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Pakiet 12 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33171110 Anästhesiemasken
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet 13 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: Pakiet 14 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: Pakiet 15 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1 do SWZ