2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf piano’s en vleugels
Beschreibung: Verschillende piano’s en vleugels waar FAA gebruik van maakt, hebben hun technische levensduur bereikt. Om te waarborgen dat studenten en docenten op kwalitatief goede instrumenten spelen die benodigd zijn bij de uitvoering van kunstonderwijs, dienen deze instrumenten vervangen te worden. • Perceel 1: Aanschaf één vleugel klasse B. • Perceel 2: Aanschaf 14 piano’s en vleugels klassen C en D.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37311000 Tasteninstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37311100 Klaviere
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Aanschaf één vleugel klasse B. In deze klasse wordt het instrument gezien als zeer belangrijk hoofdvakinstrument.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Aanschaf piano’s en vleugels klassen C en D. Klasse C: In deze klasse wordt het instrument gezien als begeleidingsinstrument. Klasse D: In deze klasse speelt het instrument een ondergeschikte rol.
Interne Kennung: 2