21913-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreislauf-Kühlanlagen – SZP/242-250/2024 Dostawa mechanicznego, ultrastabilnego kriogenicznego systemu z helem w układzie zamkniętym/Mechanically ultrastable cryogenic system with helium in a closed-cycle
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP/242-250/2024 Dostawa mechanicznego, ultrastabilnego kriogenicznego systemu z helem w układzie zamkniętym/Mechanically ultrastable cryogenic system with helium in a closed-cycle
BeschreibungSZP/242-250/2024 Dostawa mechanicznego, ultrastabilnego kriogenicznego systemu z helem w układzie zamkniętym/Mechanically ultrastable cryogenic system with helium in a closed-cycle 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mechanicznego, ultrastabilnego kriogenicznego systemu z helem w układzie zamkniętym do Politechniki Wrocławskiej. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności dostawę, instalację i instruktaż wprowadzający dla Zamawiającego (4 dni w siedzibie Zamawiającego). Do zakresu przedmiotu zamówienia należy także udzielenie gwarancji jakości i wykonywanie świadczeń z niej wynikających. Ponadto Elektroniczny podręcznik użytkownika dla wszystkich komponentów w języku polskim i angielskim. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ (Załączniku nr 3 pl do SWZ , Załączniku nr 3 en do SWZ) . 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 5. termin realizacji przedmiotu umowy wynosi: do 53 tygodni (371 dni) licząc od dnia zawarcia Umowy przez Strony. 6. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 6. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 7. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 8. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 16/04/2025 (90dni). 9. Oferta musi składać się z: 9.1. formularza ofertowego Wykonawcy – – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 9.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 9.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 9.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 3.3 SWZ; 9.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 9.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 9.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. 9.8. przedmiotowych środków dowodowych - opisu oferowanego przedmiotu zamówienia –wypełniony i podpisany Załącznik nr 3 do SWZ OPZ (odpowiednio 3 pl lub nr 3en do SWZ). Wykonawca sporządza jeden dokument w wersji polskiej lub angielskiej. Przedmiotowym środkiem dowodowym jest wypełniona kolumna nr III w Załączniku nr 3 do SWZ OPZ (odpowiednio 3 pl lub nr 3en do SWZ w zakresie oferowanych parametrów technicznych potwierdzających wymagania Zamawiającego Wymóg wskazania „Nazwa, typ, model and wytwórca systemu ” nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego. 10. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 10.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 10.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 10.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 10.4. zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający stawia warunek w powyższym zakresie. Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że zrealizował należycie w okresie ostatnich (3) trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej dwie dostawy urządzeń odpowiadających swoim rodzajem dostawie stanowiącej przedmiot zamówienia, tj. ultrastabilnych systemów kriogenicznych w obiegu zamkniętym o wartości nie mniejszej niż 800 000,00 zł brutto każda z dostaw. Dla ww. wartości wykazanych przez Wykonawcę w walucie innej niż PLN, Zamawiający przyjmie przelicznik według średniego kursu Narodowego Banku Polskiego dla danej waluty z dnia wszczęcia niniejszego postępowania (tj. z dnia publikacji ogłoszenia o zamówieniu do DU. 11. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim, Zamawiający dopuszcza sporządzenie OPZ Załącznik nr 3 en do SWZ w języku angielskim.
Interne KennungSZP/242-250/2024 Dostawa mechanicznego, ultrastabilnego kriogenicznego systemu z helem w układzie zamkniętym/Mechanically ultrastable cryogenic system with helium in a closed-cycle
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42943500 Kreislauf-Kühlanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelSZP/242-250/2024 Dostawa mechanicznego, ultrastabilnego kriogenicznego systemu z helem w układzie zamkniętym/ Mechanically ultrastable cryogenic system with helium in a closed-cycle
BeschreibungSZP/242-250/2024 Dostawa mechanicznego, ultrastabilnego kriogenicznego systemu z helem w układzie zamkniętym/ Mechanically ultrastable cryogenic system with helium in a closed-cycle 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mechanicznego, ultrastabilnego kriogenicznego systemu z helem w układzie zamkniętym do Politechniki Wrocławskiej. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności dostawę, instalację i instruktaż wprowadzający dla Zamawiającego (4 dni w siedzibie Zamawiającego). Do zakresu przedmiotu zamówienia należy także udzielenie gwarancji jakości i wykonywanie świadczeń z niej wynikających. Ponadto Elektroniczny i papierowy podręcznik użytkownika dla wszystkich komponentów w języku polskim i angielskim. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ (odpowiednio Załączniku nr 3 pl do SWZ , Załączniku nr 3 en do SWZ) . 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ.
Interne KennungSZP/242-250/2024