2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing Zie perceelbeschrijving
Interne Kennung: EA/ITX/2026/VOHaaglanden/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing Schoonmaakonderhoud van 2 locaties. Omvang: ongeveer 17.180 m² vloeroppervlakte Omschrijving: bureaukamers, praktijklokalen, leslokalen, sanitaire ruimten, verkeersruimte
Interne Kennung: 1