219143-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i dalsze zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 i ex 19 12 12- inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i dalsze zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 i ex 19 12 12- inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie ex 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 (frakcja nadsitowa) w ilości cz. I 7 500 Mg/rok, cz. II 7 500 Mg/rok. 2. Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady ( w tym zmieszane substancje i przedmioty ) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 ( odpady wielkogabarytowe w postaci rozdrobnionej ) oraz odpadów o kodzie ex 19 12 12 – inne odpady ( w tym zmieszane substancje i przedmioty ) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 ( odpady wielkogabarytowe ) powstające w wyniku ręcznego demontażu.
Interne Kennung: PGO/1/11/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i dalsze zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 12 12- inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 ( frakcja nadsitowa , balast po sortowaniu odpadów ) w ilości 7 500 Mg/rok
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie ex 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 (frakcja nadsitowa) w ilości 7 500 Mg/rok
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i dalsze zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 12 12- inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 ( frakcja nadsitowa , balast po sortowaniu odpadów )w ilości 7 500 Mg/rok
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady ( w tym zmieszane substancje i przedmioty ) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 ( odpady wielkogabarytowe w postaci rozdrobnionej ) oraz odpadów o kodzie ex 19 12 12 – inne odpady ( w tym zmieszane substancje i przedmioty ) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady ( w tym zmieszane substancje i przedmioty ) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 ( odpady wielkogabarytowe w postaci rozdrobnionej ) oraz odpadów o kodzie ex 19 12 12 – inne odpady ( w tym zmieszane substancje i przedmioty ) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 ( odpady wielkogabarytowe ) powstające w wyniku ręcznego demontażu.
Interne Kennung: Część 3