See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego w ramach przedsięwzięcia pn: ”Utworzenie Zakładu Opiekuńczo Leczniczego poprzez budowę infrastruktury dla pacjentów przewlekle chorych, którym świadczone będą usługi mające na celu pomoc w podtrzymywaniu funkcji życiowych”
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego w ramach przedsięwzięcia pn: ”Utworzenie Zakładu Opiekuńczo Leczniczego poprzez budowę infrastruktury dla pacjentów przewlekle chorych, którym świadczone będą usługi mające na celu pomoc w podtrzymywaniu funkcji życiowych” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”. Przedmiotem zamówienia jest: Zadanie 1- Dostawa 1 szt. aparatu USG Zadanie 2- Dostawa 1 szt. aparatu USG Zadanie 3- Dostawa 2 szt. defibrylatorów Zadanie 4- Dostawa 62 szt. łóżek szpitalnych oraz 54 szt. szafek i 15 szt. ram Bałkańskich Zadanie 5- Dostawa 5 szt. EKG Zadanie 6- Dostawa 8 szt. pozycjonerów Zadanie 7- Dostawa narzędzi dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu. Parametry opisane w Załączniku nr 2.1-2.7 do SWZ jako wymagane parametry techniczno-użytkowe, stanowią szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, których niespełnienie spowoduje odrzucenie oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Zamówienie składa się z 3 zadań, Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne zadania zgodnie z Załącznikiem nr 2.1-2.7 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na wszystkie zadania. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na całość zamówienia lub dane zadanie/ zadania w formie pisemnej pod rygorem nieważności. W przypadku złożenia przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty na całość zamówienia lub na dane zadanie/ zadania, wszystkie oferty tego Wykonawcy zostaną odrzucone przez Zamawiającego. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi należeć do grupy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2022 r., poz. 974) i Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany Dyrektywy 2001/83/WE, Rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i Rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG. Oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać stosowne certyfikaty lub atesty dopuszczające ich stosowanie w służbie zdrowia zgodnie z polskim prawem oraz prawem Unii Europejskiej.
Vorherige Bekanntmachung: 816816-2025
Interne Kennung: 36/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup aparatu USG, sztuk: 1 dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Beschreibung: Zakup aparatu USG, sztuk: 1 dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i parametrami technicznymi wskazanymi w Załączniku 2.1
Interne Kennung: Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zakup aparatu USG, sztuk: 1 dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i parametrami technicznymi wskazanymi w Załączniku 2.2
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup defibrylatora, sztuk: 2 dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Beschreibung: Zakup defibrylatora, sztuk: 2 dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i parametrami technicznymi wskazanymi w Załączniku 2.3
Interne Kennung: Zadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0004
Titel: Zakup łóżek szpitalnych wraz z materacami sztuk:62, szafek, sztuk: 54 oraz ram Bałkańskich sztuk: 15 dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Beschreibung: Zakup łóżek szpitalnych wraz z materacami sztuk:62, szafek, sztuk: 54 oraz ram Bałkańskich sztuk: 15 dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i parametrami technicznymi wskazanymi w Załączniku 2.4
Interne Kennung: Zadanie 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0005
Titel: Zakup aparatów EKG, sztuk: 5 dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Beschreibung: Zakup aparatów EKG, sztuk: 5 dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i parametrami technicznymi wskazanymi w Załączniku 2.5
Interne Kennung: Zadanie 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0006
Titel: Zakup pionizatorów pacjenta, sztuk: 8 dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Beschreibung: Zakup pionizatorów pacjenta, sztuk: 8 dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i parametrami technicznymi wskazanymi w Załączniku 2.6
Interne Kennung: Zadanie 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge
Los: LOT-0007
Titel: Zakup narzędzi dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Beschreibung: Zakup narzędzi dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i parametrami technicznymi wskazanymi w Załączniku 2.7
Interne Kennung: Zadanie 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente