219175-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz innych odpadów z terenu Gminy Mia-sta Sanoka w okresie od dnia 1 stycznia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2024r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz innych odpadów z terenu Gminy Mia-sta Sanoka w okresie od dnia 1 stycznia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2024r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz innych odpadów z terenu Gminy Miasta Sanoka w okresie od dnia 1 stycznia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2024
Vorherige Bekanntmachung: 681045-2023
Interne Kennung: BZP.271.23.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1 odbiór i transport niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Miasta Sanoka, 2 odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych selektywnie od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Miasta Sanoka, 3 odbiór, transport i zagospodarowanie bioodpadów (odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (wyłącznie pochodzenia roślinnego) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Miasta Sanoka, 4 odbiór, transport i zagospodarowanie popiołów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Miasta Sanoka, 5 odbiór, transport i zagospodarowanie innych odpadów nieulegających biodegradacji, od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne z terenu Gminy Miasta Sanoka (odpady z cmentarzy),
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1 Rodzaj i maksymalna wartość opcji: Opcja obejmuje możliwość rozszerzenia zamówienia podstawowego w ramach umowy pod-stawowej (odbiór, transport i zagospodarowanie odebranych z nieruchomości odpadów komunalnych poszczególnych frakcji), poprzez zawarcie stosownego/ych aneksu/ów do umowy podstawowej na warunkach i zasadach określonych w §2 projektowanych postanowień umowy o dodatkowy zakres określony w załączniku nr 3 do umowy za dodatkowym wynagrodzeniem. Maksymalną wartość opcji stanowi dodatkowe wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia w zakresie wynikającym z Załącznika nr 3 do projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego po cenach jednostkowych takich samych jak określonych w ofercie dla zamówienia podstawowego (Ceny jednostkowe dla zamówienia realizowanego w ramach opcji będą takie same jak ceny jednostkowe określone dla za-mówienia podstawowego). 2 Okoliczności skorzystania z opcji: W sytuacji, gdy będzie zachodziła konieczność odbioru, transportu i zagospodarowania od-padów komunalnych poszczególnych frakcji odebranych z nieruchomości w ilości większej niż przewidziana w zamówieniu podstawowym, 3 Pozostałe uregulowania dotyczące okoliczności, w jakich może dojść do skorzystania z opcji zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego (w szczególności w §2) – stanowiącym załącznik do SWZ.