2192-2026 - Ergebnis
Polen – Computerserver – Dostawa urządzeń, oprogramowania i licencji w ramach transformacji cyfrowej Białostockiego Centrum Onkologii – Cześć 1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń, oprogramowania i licencji w ramach transformacji cyfrowej Białostockiego Centrum Onkologii – Cześć 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń, oprogramowania i licencji, w ramach transformacji cyfrowej Białostockiego Centrum Onkologii, w częściach: Część 1: Dedykowane serwery pod kluczowe usługi i rozbudowa systemu backup. Część 2: Modernizacja infrastruktury sieciowej z systemami monitoringu. Część 3: Stacje robocze. Część 4: Wdrożenie systemu klasy PAM. Część 5: Rozbudowa centrali telefonicznej PBX. Część 6: Rozbudowa systemu klasy endpoint protection o dodatkowe licencje i wydłużenie ważności licencji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung719102-2025
Interne KennungDZP.261.39.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 30213000 Personalcomputer, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 32552310 Digitale Vermittlungen im Fernsprechnetz, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 zamówienia
BeschreibungDedykowane serwery pod kluczowe usługi i rozbudowa systemu backup. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.1 do SWZ.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 zamówienia
BeschreibungModernizacja infrastruktury sieciowej z systemami monitoringu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.2 do SWZ.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 zamówienia
BeschreibungStacje robocze. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.3 do SWZ.
Interne Kennung3
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 zamówienia
BeschreibungWdrożenie systemu klasy PAM. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.4 do SWZ.
Interne Kennung4
Haupteinstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 zamówienia
BeschreibungRozbudowa centrali telefonicznej PBX. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.5 do SWZ.
Interne Kennung5
Haupteinstufung (cpv): 32552310 Digitale Vermittlungen im Fernsprechnetz
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 zamówienia
BeschreibungRozbudowa systemu klasy endpoint protection o dodatkowe licencje i wydłużenie ważności licencji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3.6 do SWZ.
Interne Kennung6
Haupteinstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket