See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem oprogramowania aplikacyjnego do systemu informatycznego Zamawiającego w ramach projektu pn. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” w Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem oprogramowania aplikacyjnego do systemu informatycznego Zamawiającego w ramach projektu pn. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” w Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy. 2. Zamówienie jest udzielane w częściach z których każde stanowi odrębne postępowanie. 3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Vorherige Bekanntmachung: 115180-2026
Interne Kennung: CYBERBEZP/5/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem oprogramowania aplikacyjnego do systemu informatycznego Zamawiającego
Beschreibung: 1.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 7 do SWZ (Wzorze umowy). 2. Termin wykonania zamówienia: nie później niż do dnia 15 maja 2026 r.