2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regiesysteem Zorg en Veiligheid
Beschreibung: De gemeente Zaanstad wenst een overeenkomst te sluiten voor het implementeren, ter beschikking stellen en onderhouden van een regiesysteem voor het Zorg- en Veiligheidsdomein, gebaseerd op basis van Software as a Service (SaaS) in de cloud met in ieder geval de volgende aandachtsgebieden, koppelingen en integraties. Zie aanbestedingsdocumenten. De onderhavige aanbesteding betreft een overheidsopdracht met een geschatte maximale looptijd van 18 jaar en 8 maanden. Zaanstad streeft naar de implementatie van een toekomstbestendig en compliant regiesysteem in het Zorg- en Veiligheidsdomein met ‘privacy by design’ die de organisatie-overstijgende samenwerking en informatiepositie versterkt ten behoeve van maatschappelijke ondersteuning en handhaving.
Interne Kennung: 2025-401
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Zaanstad wenst een overeenkomst te sluiten voor het implementeren, ter beschikking stellen en onderhouden van een regiesysteem voor het Zorg- en Veiligheidsdomein, gebaseerd op basis van Software as a Service (SaaS) in de cloud met in ieder geval de volgende aandachtsgebieden, koppelingen en integraties. Zie aanbestedingsdocumenten. De onderhavige aanbesteding betreft een overheidsopdracht met een geschatte maximale looptijd van 18 jaar en 8 maanden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De onderhavige aanbesteding betreft een overheidsopdracht met een geschatte maximale looptijd van 18 jaar en 8 maanden. Deze looptijd vangt aan met een implementatieperiode van circa 8 maanden (huidige schatting, zie de herzieningsclause in paragraaf 1.6). Deze periode wordt afgerond met een acceptatie waarna de fase van ingebruikname aanvangt. De ingebruiknamefase heeft een looptijd van 6 jaar.
219271-2026 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Regiesysteem Zorg en Veiligheid
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Regiesysteem Zorg en Veiligheid
Interne identificatiecode: 2025-401
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: