See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatie busvervoer voor schooljaar 2025/2026 en 2026/2027
Beschreibung: Organisatie busvervoer voor schooljaar 2025/2026 en 2026/2027
Interne Kennung: PPP03W-8732/5040/AANKOOP2025-007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Organisatie buitenschools busvervoer voor de gemeentelijke buitenschoolse kinderopvang Ter Meeren
Beschreibung: Organisatie buitenschools busvervoer voor de gemeentelijke buitenschoolse kinderopvang Ter Meeren
Interne Kennung: AANKOOP004_1
Los: LOT-0002
Titel: Organisatie voorschools busvervoer voor de gemeentelijke buitenschoolse kinderopvang Ter Biesten
Beschreibung: Organisatie voorschools busvervoer voor de gemeentelijke buitenschoolse kinderopvang Ter Biesten
Interne Kennung: AANKOOP004_2
Los: LOT-0003
Titel: Organisatie busvervoer voor de naschools busvervoer voor de gemeentelijke buitenschoolse kinderopvang ‘t Bommeltje
Beschreibung: Organisatie busvervoer voor de naschools busvervoer voor de gemeentelijke buitenschoolse kinderopvang ‘t Bommeltje
Interne Kennung: AANKOOP004_3
Los: LOT-0004
Titel: Organisatie busvervoer voor het schoolzwemmen van de Gemeentelijke Basisscholen
Beschreibung: Organisatie busvervoer voor het schoolzwemmen van de Gemeentelijke Basisscholen
Interne Kennung: AANKOOP2025-007_4
Los: LOT-0005
Titel: Organisatie busvervoer voor openluchtklassen, uitstappen en schoolreizen van de Gemeentelijke Basisscholen
Beschreibung: Organisatie busvervoer voor openluchtklassen, uitstappen en schoolreizen van de Gemeentelijke Basisscholen
Interne Kennung: AANKOOP2025-007_5
Los: LOT-0006
Titel: Organisatie busvervoer de gemeentelijke basisschool Eke voor het schoolturnen in Sporthal Nazareth
Beschreibung: Organisatie busvervoer de gemeentelijke basisschool Eke voor het schoolturnen in Sporthal Nazareth
Interne Kennung: AANKOOP2025-007_6
Los: LOT-0007
Titel: Organisatie busvervoer voor sport- en educatieve activiteiten extra muros Gemeentelijke Basisschool Nazareth en Gemeentelijke Basisschool Eke schooljaar
Beschreibung: Organisatie busvervoer voor sport- en educatieve activiteiten extra muros Gemeentelijke Basisschool Nazareth en Gemeentelijke Basisschool Eke schooljaar
Interne Kennung: AANKOOP2025-007_7
Los: LOT-0008
Titel: Organisatie busvervoer voor de Gemeentelijke Basisschool van Eke, de Vrije Basisschool van Eke en de Vrije Basisschool van Zevergem voor bezoeken aan de bibliotheek van De Pinte, de bibliotheek van Nazareth of CC De Zwaan in Nazareth
Beschreibung: Organisatie busvervoer voor de Gemeentelijke Basisschool van Eke, de Vrije Basisschool van Eke en de Vrije Basisschool van Zevergem voor bezoeken aan de bibliotheek van De Pinte, de bibliotheek van Nazareth of CC De Zwaan in Nazareth
Interne Kennung: AANKOOP2025-007_8
Los: LOT-0009
Titel: Organisatie busvervoer Schoolvoorstellingen
Beschreibung: Organisatie busvervoer Schoolvoorstellingen
Interne Kennung: AANKOOP2025-007_9
Los: LOT-0010
Titel: Organisatie busvervoer voor vakantie-activiteiten
Beschreibung: Organisatie busvervoer voor vakantie-activiteiten
Interne Kennung: AANKOOP2025-007_10
Los: LOT-0011
Titel: Organisatie busvervoer voor schoolsportdagen
Beschreibung: Organisatie busvervoer voor schoolsportdagen
Interne Kennung: AANKOOP2025-007_11
Los: LOT-0012
Titel: Busvervoer voor de School van Morgen (Nazareth) voor meerdaagse schoolreizen
Beschreibung: Busvervoer voor de School van Morgen (Nazareth) voor meerdaagse schoolreizen
Interne Kennung: AANKOOP2025-007_12
Los: LOT-0013
Titel: Busvervoer voor het schoolzwemmen van de Vrije Basisschool van De Pinte
Beschreibung: Busvervoer voor het schoolzwemmen van de Vrije Basisschool van De Pinte
Interne Kennung: AANKOOP2025-007_13
Los: LOT-0014
Titel: Busvervoer voor het schoolzwemmen van de Vrije Basisschool van Eke
Beschreibung: Busvervoer voor het schoolzwemmen van de Vrije Basisschool van Eke
Interne Kennung: AANKOOP2025-007_14
Los: LOT-0015
Titel: Busvervoer voor het schoolzwemmen van de Vrije Basisschool van Nazareth
Beschreibung: Busvervoer voor het schoolzwemmen van de Vrije Basisschool van Nazareth
Interne Kennung: AANKOOP2025-007_15
Los: LOT-0016
Titel: Busvervoer voor het schoolzwemmen van de Vrije Basisschool van Zevergem
Beschreibung: Busvervoer voor het schoolzwemmen van de Vrije Basisschool van Zevergem
Interne Kennung: AANKOOP2025-007_16
Los: LOT-0017
Titel: Busvervoer voor de Vrije Basisschool van Zevergem voor schoolreizen
Beschreibung: Busvervoer voor de Vrije Basisschool van Zevergem voor schoolreizen
Interne Kennung: AANKOOP2025-007_17
Los: LOT-0018
Titel: Busvervoer voor de Vrije Basisschool van Eke voor klasuitstap
Beschreibung: Busvervoer voor de Vrije Basisschool van Eke voor klasuitstap
Interne Kennung: AANKOOP2025-007_18