21931-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – Zabezpieczenie medyczne 12.BBSP w Mirosławcu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZabezpieczenie medyczne 12.BBSP w Mirosławcu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zabezpieczeniu medycznym funkcjonowania 12. Bazy Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławcu. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakie musi spełnić Wykonawca ubiegający się o udzielenia przedmiotowego zamówienia, zawiera Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa dokument pn. „Projekt umowy”, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung760065-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z zasadami określonymi w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tzw. „procedura odwrócona”). 2. Do niniejszego postępowania mają zastosowanie przepisy określone w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. 3. Dokumentacja prowadzonego postępowania zamieszczona jest na dedykowanej platformie zakupowej pod adresem: htttps://platformazakupowa.pl/pn/21blot. 4. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na mocy art. 257 ustawy.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy. Opcja ma charakter ilościowy. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji uzależnione jest od faktycznych, aktualnych i zmieniających się potrzeb Zamawiającego. 2. Maksymalna ilość godzin świadczenia usługi wynosi przez zespół nr 1 wynosi 8 760. Zamawiający gwarantuje wykonanie usługi w wymiarze 4 380 godzin (zamówienie podstawowe). Pozostałe godziny w ilości 4 380 stanowią „prawo opcji”. 3. Maksymalna ilość godzin świadczenia usługi wynosi przez zespół nr 2 wynosi 2 008. Zamawiający gwarantuje wykonanie usługi w wymiarze 1 004 godzin (zamówienie podstawowe). Pozostałe godziny w ilości 1 004 stanowią „prawo opcji”. 4. Zamówienie opcjonalne, o którym mowa powyżej uruchamiane jest poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego stosownego zawiadomienia, za pośrednictwem poczty elektronicznej albo faksem, najpóźniej 7 dni przed zakończeniem świadczenia usługi w ramach zamówienia podstawowego. Korzystanie z „prawa opcji” nie wymaga aneksowania przez strony umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z „prawa opcji” Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji w oparciu o cenę jednostkową przedstawioną w ofercie. 6. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określana jako „prawo opcji” jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z "prawa opcji", skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej natomiast Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co akceptuje poprzez podpisanie umowy.