219328-2026 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – Dostawa symulatorów medycznych wysokiej wierności w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-021/2026.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa symulatorów medycznych wysokiej wierności w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-021/2026.
Beschreibung1) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa symulatorów medycznych wysokiej wierności w podziale na części zamówienia, zwane dalej Pakietami od 1 do 5: Pakiet 1: Dostawa symulatora VR do celów dydaktycznych; Pakiet 2: Dostawa stołu anatomicznego; Pakiet 3: Dostawa zaawansowanego fantomu pielęgnacyjnego pacjenta dorosłego z wyposażeniem; Pakiet 4: Dostawa zaawansowanego symulatora osoby dorosłej z wyposażeniem; Pakiet 5: Dostawa symulatora porodowego. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, zwanych dalej Pakietami od 1 do 5 został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, które stanowią odpowiednio Załączniki nr 2.1 – 2.5 do SWZ.
Interne KennungAEZ/S-021/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej „ustawą”, aktów wykonawczych do ustawy. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy. 2. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 4. Wykonawca powinien zapoznać się ze Specyfikacją warunków zamówienia. 5. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl, określa Rozdział XVII SWZ. 5. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „e-zamawiający”, znajdują się na platformie „e-zamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”. 6. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania, 1) na podstawie art. 108 ust. 1 ww. ustawy Pzp 2) wobec których nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE.L Nr 229, str. 1 ze zm.). 7. Zamawiający odrzuci ofertę, w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 226 ust. 1 ustawy. Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. a), wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2024 poz. 507) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c), który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia potwierdzającego brak podstaw wykluczenia, o którym mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2024 poz. 507) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. 9. Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art.121 ustawy. 8. Zamawiający nie wymaga przedmiotowych środków dowodowych. 9. Wymagania dotyczące wadium - Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 10. Administratorem danych osobowych jest WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1: Dostawa symulatora VR do celów dydaktycznych
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, zwanego Pakietem 1 został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.1 do SWZ.
Interne KennungAEZ/S-021/2026, Pakiet 1
Menge2 Stück
LosLOT-0002
TitelPakiet 2: Dostawa stołu anatomicznego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, zwanego Pakietem 2 został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.2 do SWZ.
Interne KennungAEZ/S-021/2026, Pakiet 2
Menge1 Stück
LosLOT-0003
TitelPakiet 3:Dostawa zaawansowanego fantomu pielęgnacyjnego pacjenta dorosłego z wyposażeniem
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, zwanego Pakietem 3 został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.3 do SWZ.
Interne KennungAEZ/S-021/2026, Pakiet 3
LosLOT-0005
TitelPakiet 4: Dostawa zaawansowanego symulatora osoby dorosłej z wyposażeniem
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, zwanego Pakietem 4 został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.4 do SWZ.
Interne KennungAEZ/S-021/2026, Pakiet 4
LosLOT-0006
TitelPakiet 5: Dostawa symulatora porodowego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, zwanego Pakietem 5 został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.5 do SWZ.
Interne KennungAEZ/S-021/2026, Pakiet 5