2. Verfahren
Verfahren
Titel: Liftonderhoud
Beschreibung: De opdrachtomschrijving betreft op hoofdlijnen het contracteren van een onderhoudspartij voor de liften bij Beeld & Geluid, locatie Hilversum. De opdracht omvat al het onderhoud aan de liftinstallaties; zowel het preventief als correctief en het grootschalig vervangingsonderhoud. Met als doel een constructieve en duurzame samenwerking te realiseren. Het gaat in dit geval om een Opdrachtnemer die de volgende diensten levert: - Uitvoering van het meerjarenonderhoudsplan (MJOP): dit omvat de geplande onderhouds-, modernisering- en vervangingswerkzaamheden en worden uitgevoerd volgens een reeds vastgesteld strategisch onderhoudsplan. Dit plan is opgesteld met als doel de levensduur en prestaties van de liften te waarborgen; - Service onderhoud (preventief): omvat het uitvoeren van reguliere onderhouds- en inspectiewerkzaamheden om ervoor te zorgen dat de liften van Beeld & Geluid optimaal blijven functioneren; - Storingsdiensten (correctief): oplossen van eventuele liftstoringen; De opdracht betreft een overheidsopdracht met een maximaal geraamde opdrachtwaarde van €795.000,- bij een totale looptijd van maximaal tien (10) jaar.
Interne Kennung: 1449
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie toelichting onder verlengingen.