See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
Beschreibung: Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
Interne Kennung: 17/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Usługa serwisowa agregatu wody lodowej AERMEC ANL202 współpracującego z aparatem MRI - SmartPath to dStream for 1,5T i oraz agregatu wody lodowej COOL SWN 4CS-R407-Z2P współpracującego aparatem z MRI 3T
Beschreibung: zgodnie z formularzem cenowym oraz zapisami SWZ
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Usługa serwisowa aparatów do ciągłej terapii nerkozastępczej (2 pozycje)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Usługa serwisowa stołów operacyjnych STERIS SAS/CMAX3 (4 pozycje)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Usługa serwisowa kardiomonitorów Philips (9 pozycji)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Usługa serwiowa wirówki laboratoryjnej MPW M-Diagnostic
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Usługa serwisowa mikroskopu BX53
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Usługa serwisowa ultradźwiękowych aspiratorów tkanek Cusa Clarity (2 pozycje)
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Usługa serwisowa aparatu USG Versana Premier Black Edition
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Usługa serwisowa wyświetlacza optotypów YPB-2100 YEASN
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Usługa serwisowa lampy szczelinowej S260 Mediworks ze stolikiem
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Usługa serwisowa laserów optycznych (2 pozycje)
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Usługa serwisowa aparatu USG Siemens Acuson Sequoia
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Usługa serwisowa aparatu do fakowitrektomii Stellaris Elite
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Usługa serwisowa wiertarki szybkoobrotowej nDrive+ (2 pozycje)
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Usługa serwisowa wieży endoskopowej wraz z wyposażeniem
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Wykonanie sprawdzianu oceny jakości badań laboratoryjnych
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Usługa serwisowa systemu do diagnostyki i terapii niedowładów krtani oraz zaburzeń połykania vocaSTIM-Master
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Usługa serwisowa videonasopharynoskopów EF28 (2 pozycje)
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Usługa serwisowa aparatu do laseroterapii biosymulacyjnej PhysioGo 400 oraz laseru wysokoenergetycznego EVO Easy 13W (2 pozycje)
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Usługa serwisowa podnośnika kąpielowego Bolero - CEB6000-01
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Usługa serwisowa myjni Sofinor SAS Clinox 3A Total
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Usługa serwisowa mikrosilnika z przewodem fizjodyspensera MD11
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: 23. Usługa serwisowa kolumn endoskopowych z ramieniem pod monitor (2 pozycje)
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Usługa serwisowa systemu ogrzewania pacjenta WARMAIR CS-135 oraz SE-DUO310 (4 pozycje)
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Usługa serwisowa Videoendoskopu intubacyjnego 11303BNXK
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. Usługa serwisowa do pomiaru ACT Hemonart CompactONE 9
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: 27. Usługa serwisowa sterylizatorów parowych ENBIO S (pozycje 4)
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Usługa serwisowa zaklejarek, zatapiarek, barwiarek oraz procesów próżniowych (9 pozycji)
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. Usługa serwisowa spirometrów i kabiny bodypletyzmograficznej (3 pozycje)
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. Usługa serwisowa pomp infuzyjnych objętościowych oraz strzykawkowych (5 pozycji)
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Usługa serwisowa aparatu do badań słuchowych potencjałów wywołanych
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: 32. Usługa serwisowa aparatów RTG zdjęciowych SIEMENS MULTIX TOP (2 pozycje)
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: 33. Usługa serwisowa ultrasonografu SIEMENS ACUSON X300
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: 34. Usługa serwisowa ultrasonografu APLIO I700
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: 35. Usługa serwisowa endoskopu oraz toru wizyjnego (3 pozycje)
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: 36. Usługa serwisowa bronchofiberoskopu
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: 37. Usługa serwisowa kardiomonitorów transportowych AQUARIUS PLUS (8 pozycji)
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: 38. Usługa serwisowa monitorów rzutu serca metodą nieinwazyjną EV1000 (3 pozycje)
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: 39. Usługa serwisowa automatycznej myjni endoskopowej MEDIPIA ENDOCLEAN 2000
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: 40. Usługa serwisowa aparatów do krążenia pozaustrojowego STOCKERT wraz z pompą (2 pozycje)
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: 41. Usługa serwisowa aparatu do badań EEG
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: 42. Usługa serwisowa urządzeń do barwienia (8 pozycji)
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: 43. Usługa serwisowa defibrylatorów dwufazowych CARDIOLIFE TEC-7731 (11 pozycji)
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: 44. Usługa serwisowa kardiomonitorów NIHON KOHDEN LIFE SCOPE TR (3 pozycje)
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: 45. Usługa serwisowa aparatów do hemodializy DIALOG+ 710200C z fotelem (2 pozycje)
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: 46. Usługa serwisowa stołów operacyjnych MAGNUS 1180 MAQUET
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: 47. Usługa serwisowa stołu operacyjnego bariatrycznego
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: 48. Usługa serwisowa kompilacji klatki piersiowej w czasie CPR (2 pozycje)
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: 49. Usługa serwisowa łóżka bariatrycznego Compella, podnośników bariatrycznych LIKO FREESPAN i VIKING xl (3 pozycje)
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: 50. Usługa serwisowa kardiomonitorów Bene Vision N12 z oprogramowaniem (2 pozycje)
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: 51. Usługa serwisowa nebulizatorów AERONEB Pro, podgrzewacz płynów infuzyjnych FLUIDO (8 pozycji)
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: 52. Usługa serwisowa USG: HITACHI ALOKA ARIETTA S60 BLACK, Arietta V70A, ALOKA 7z z endoskopem USG MAJ-1597, ALOKA SSD PROSUND ALPHA 6 3D
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: 53. Usługa serwisowa systemów PCR 9700 z termoblokiem (2 pozycje)
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: 54. Usługa serwisowa sekwenatora kapilarnego z oprogramowaniem AB 3130, systemu detekcji w czasie rzezcywistym PCR 7500, termocyklera PCR 9700 (3 pozycje)
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: 55. Usługa serwisowa dermatomu, Acculana 4 oraz napędu ortopedycznego (6 pozycji)
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: 56. Usługa serwisowa strzykawka automatyczna MEDRAD MARK V+ PEDESTAL
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: 57. Usługa serwisowa sprężarek śrubowych CHAMPION FM 15 (3 pozycje)
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: 58. Usługa serwisowa dwóch sprężarek śrubowych ATLAS COPCO GA5D (2 pozycje)
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: 59. Usługa serwisowa wraz z regeneracją sprężarek medycznych RENNER RS TOP 15 (3 pozycje)
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: 60. Naprawa echokardiografu EPIQ CVx poprzez wymianę głowicy X8-2t
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: 61. Testy specjalistyczne Mammografu cyfrowego
Interne Kennung: 61