2. Verfahren
Verfahren
Titel: Student Informatie Systeem (SIS)
Beschreibung: De aanbesteding betreft de implementatie en het beheer (inclusief innovatie) van een Student Informatie Systeem (SIS) voor het Graafschap College (leveren, implementeren, hosten, onderhouden en doorontwikkelen van een SIS). De omvang van de opdracht omvat het gebruik door (in de huidige situatie) circa 10.000 studenten, hun ouders, stagebedrijven en circa 1000 medewerkers (eigen mensen of externen). Onder studenten worden onder andere verstaan alle studenten die onder de Wet educatie en beroepsonderwijs vallen, Onderwijsroute Inburgering overig onderwijs (ovo) én de door Opdrachtgever aangeboden commerciële trajecten, met dien verstande dat Opdrachtgever voor vavo ook gebruik zal maken van het systeem. Het daadwerkelijke aantal bekostigde studenten dat bij Opdrachtgever staat ingeschreven wordt bepaald op het peilmoment van 1 oktober waarbij door DUO het aantal bekostigde studenten op dat moment wordt vastgesteld. De scope van de opdracht bevat verschillende processen welke binnen één geïntegreerd systeem worden uitgevraagd. Het systeem dient tenminste het volgende te omvatten: Kernregistratie, Studentvolg en begeleiding, Onderwijscatalogus en Aan- en afwezigheidsregistratie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Student Informatie Systeem
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1