2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa manipulatorów próżniowych w podziale na 5 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa manipulatorów próżniowych- zgodnie z Tom III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia jest podzielony na części: Część 1: Manipulatory próżniowe piezoelektryczne Część 2: Zmotoryzowany stolik próżniowy o średniej precyzji z akcesoriami Cześć 3: Manipulatory wyposażone w silniki krokowe Część 4: Próżniowe, piezoelektryczne przesuwy liniowe o średniej precyzji Część 5: Próżniowe manipulatory piezoelektryczne wysokiej precyzji
Interne Kennung: EZP.270.31.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38820000 Fernsteuerungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Manipulatory próżniowe piezoelektryczne
Beschreibung: Część 1: Manipulatory próżniowe piezoelektryczne
Interne Kennung: EZP.270.31.2026 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Zmotoryzowany stolik próżniowy o średniej precyzji z akcesoriami
Beschreibung: Część 2: Zmotoryzowany stolik próżniowy o średniej precyzji z akcesoriami
Interne Kennung: EZP.270.31.2026 Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 3: Manipulatory wyposażone w silniki krokowe
Beschreibung: Cześć 3: Manipulatory wyposażone w silniki krokowe
Interne Kennung: EZP.270.31.2026 Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Próżniowe, piezoelektryczne przesuwy liniowe o średniej precyzji
Beschreibung: Część 4: Próżniowe, piezoelektryczne przesuwy liniowe o średniej precyzji
Interne Kennung: EZP.270.31.2026 Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Próżniowe manipulatory piezoelektryczne wysokiej precyzji
Beschreibung: Część 5: Próżniowe manipulatory piezoelektryczne wysokiej precyzji
Interne Kennung: EZP.270.31.2026 Część 5