See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfskleding
Beschreibung: Het adviseren in, leveren van (indien nodig op maat gemaakte) bedrijfskleding ten behoeve van receptiemedewerkers, conciërges, gebouw-locatiebeheerders (beveiligers) en docenten van verschillende horeca-gerelateerde opleidingen. Perceel 1 – Receptiemedewerkers ±45 medewerkers. Perceel 2 – Conciërges, Gebouw-locatiebeheerders ±70 medewerkers, beveiliging ±7 medewerkers. Perceel 3 – Docenten keuken ±40 medewerkers, docenten bakkerij ±15 medewerkers, docenten bediening & hospitality ±35 medewerkers, cateringmedewerkers ±5 medewerkers.
Interne Kennung: 2023EA01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18222000 Firmenkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18330000 T-Shirts und Hemden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Receptiemedewerkers
Beschreibung: Receptiemedewerkers. Het visitekaartje van onze organisatie. Voornamelijk een zittend beroep waarin studenten, collega’s en gasten centraal staat. Professionele uitstraling, zitcomfort en goede kwaliteit zijn belangrijk voor deze groep. Receptie ongeveer 45 medewerkers
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële overeenkomst duurt 4 jaar en er is een mogelijkheid tot verlengen van 2 maal met 2 jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Conciërges, gebouw-/locatie beheerders en beveiligers.
Beschreibung: Deze medewerkers houden onze locaties in optimale staat met uiteenlopende werkzaamheden. Herkenbaarheid, comfort en veiligheid indien de werkzaamheden dit vragen, zijn belangrijk voor deze groep. Kleding voor beveiligingsmedewerkers worden ook meegenomen in deze groep. Stralen hospitality en herkenbaarheid uit, staan en lopen veel. Bijdrage aan veiligheid en comfort zijn belangrijk voor deze groep. Conciërges, Gebouw-/locatie beheerders ±70 medewerkers, beveiliging ±7 medewerkers.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Docenten van verschillende horeca-gerelateerde opleidingen.
Beschreibung: De groep is onderverdeeld in Keuken docenten, Bediening & hospitality docenten, bakkerij docenten. Herkenbaarheid, uitstraling en praktische toepassing zijn belangrijk voor deze groep. Kleding voor cateringmedewerkers die op locatie Zuid de cateringwerkzaamheden verzorgen (dit is in eigen beheer), worden ook in deze groep opgenomen. Hygiëne en veiligheid zijn belangrijk voor deze groep. Docenten keuken ±40 medewerkers, docenten bakkerij ±15 medewerkers, docenten bediening & hospitality ±35 medewerkers, cateringmedewerkers ±5 medewerkers.
Interne Kennung: 3