2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług naprawy, okresowej wymiany opon i przeglądów pogwarancyjnych pojazdów służbowych Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (w latach 2025-2027)
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest świadczenie usług naprawy, okresowej wymiany opon i przeglądów pogwarancyjnych pojazdów służbowych Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (w latach 2025-2027). Zamówienie zostało podzielone na dwie części. Postępowanie zostanie przeprowadzone na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, a w sprawach tam nieuregulowanych, ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny oraz SWZ.
Interne Kennung: 2201-ILZ.260.3.2025.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający informuje, że na podstawie art. 257 Ustawy, może unieważnić postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50116500 Reifenreparatur, einschließlich Montieren und Auswuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług naprawy, okresowej wymiany opon i przeglądów pogwarancyjnych pojazdów służbowych Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku - Część I.
Beschreibung: W Części I – zamówienie obejmuje usługi opisane w SWZ dla jednostek Zamawiającego, mających swoją siedzibę w następujących miejscowościach woj. pomorskiego, tj.: Gdańsku, Kwidzynie, Malborku, Pruszczu Gdańskim, Starogardzie Gdańskim i Tczewie.
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług naprawy, okresowej wymiany opon i przeglądów pogwarancyjnych pojazdów służbowych Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku - Część II.
Beschreibung: Część II – zamówienie obejmuje usługi opisane w SWZ dla jednostek Zamawiającego, mających swoją siedzibę w następujących miejscowościach woj. pomorskiego, tj.: Gdyni, Bytowie, Chojnicach, Człuchowie, Kartuzach, Kościerzynie, Lęborku, Pucku, Słupsku, Sopocie i Wejherowie.
Interne Kennung: 2201-ILZ.260.3.2025